Що зміниться у львівських трамваях і тролейбусах?

3178 0
Від сьогодні, 10 червня, контролери «Львівелектротрансу» матимуть нові пластикові посвідчення та носитимуть спеціальні жилети.
фото: eveningkiev.com, izvestia.kharkov.ua

фото: eveningkiev.com, izvestia.kharkov.ua

Про це розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв. «Ми розробили нове посвідчення для контролерів. А старі посвідчення зеленого кольору залишаться в історії», – зазначив він.

Такі зміни запропонувала ініціативна група молоді, яка в рамках проекту Lviv Young Project з лютого працювала над покращенням комунікації між контролерами та пасажирами. Молодь проводила дослідження «Таємний пасажир», щоб виявити проблеми контролю у міському електротранспорті. Відтак, було запропоновано замінити посвідчення контролерів на більш сучасні.

Читайте також: У Львові молодь навчатиме контролерів спілкуватись із пасажирами

Студентка Львівського державного університету внутрішніх справ Анастасія Апетик розповіла: «Ми побачили кілька проблем у транспорті і захотіли їх вирішити. Перш за все, ми звернулися до керівництва «Львівелектротрансу» з пропозицією щодо зовнішнього вигляду контролерів з приводу носіння спеціальних жилетів та посвідчень. Також ми проводимо акцію «Таємний клієнт», під час якої стежимо за діяльністю контролерів, як вони спілкуються з пасажирами. Крім того, ми хочемо провести для контролерів тренінги щодо того, як діяти у конфліктних ситуаціях».

Як зауважив директор «Львівелектротрансу», за добу тролейбуси і трамваї Львова перевозять від 75 до 90 тисяч пасажирів. При цьому він наголошує: жодних планів щодо кількості штрафів за безквитковий проїзд, які потрібно виконати, «Львівелектротранс» немає.

Щодо порушників, контролер повинен виписувати штраф за безквитковий проїзд у розмірі 40 грн. При пасажирові заповнюється квитанція, корінець якої контролер залишає собі, а потім віддає у касу разом із грошима. Пасажир зобов’язаний сплатити штраф контролеру на місці.

Джерело: ІА ZIK

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!