Яким буде Фестиваль візуалізаторів у Львові. Програма

1729 0
Спеціальний гість фестивалю – сценограф із Німеччини Петра-Марія Вірс.
ФОТО: ГАЛЕРЕЯ СЦЕНОГРАФІЇ / FACEBOOK

ФОТО: ГАЛЕРЕЯ СЦЕНОГРАФІЇ / FACEBOOK

З 5 по 7 жовтня у Львові відбуватиметься Фестиваль візуалізаторів сцени, який збере сценографів і дизайнерів костюму України, Польщі, Австрії, Угорщини та Німеччини, повідомляють організатори.

Програма фестивалю передбачає виставки українських і європейських сценографів, художників театру та кіно, альтернативні покази дизайнерів і художників театральних костюмів та освітню частину.

Фокусна тема ПреКвадрієннале – «Ідентифікація». У фестивалю є і свій талісман – Медоносець.

«Це той дивний чоловік у білій одежині й чимось схожим на кошик, який з’являється у кожному нашому відеролику і наче постійно щось шукає. Насправді ж це – бджоляр, а сумісно – персонаж із вистави «Благодарний Еродій», – зазначає співорганізатор фестивалю, сценограф та ілюстратор Богдан Поліщук.

Окрім того, заплановано чотири театральні перформанси, серед них — театр із Відня «Ляліш». Спеціальним гостем фестивалю стане сценограф із Німеччини Петра-Марія Вірс. Загалом – 11 подій, 25 авторів, чотири театральні групи, чотири країни-учасники. 

«Галерей сценографії в Україні не існує, лише тут – у Львові. Тож не підтримати ініціативу такого фестивалю було просто неможливо. Тим паче, це ідея акторів наших театрів. Тому Львівська міськрада одразу зауважила таку річ і, звісно ж, ми це підтримуємо і вболіваємо за успіх цього фестивалю. А наступного року надіємося уже не на Прев’ю, а на старт Квадрієналле», – розповіла директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Напередодні фестиваль відкриє музикант Тіло Вахтер зі своїм концертом «Внутрішні світи» (солоспів та чотири ханги) – 4 жовтня о 20:00 у «Копальні Кави» (пл.Ринок, 10). Вхід на фестиваль – вільний.

Програма

4 жовтня

18:00 Пре-івент фестивалю — концерт Тіло Вахтера (Мюлльгайм, Німеччина)

Копальня кави - пл. Ринок, 10

5 жовтня 

18:00 - Відкриття фестивалю: вистава театру «Ляліш» (Відень, Австрія) та старт виставок художників (Петра-Марія Вірз (Кельн, Німеччина), Поліна Веллер (Київ, Україна), Володимир Карашевський (Київ, Україна), Павло Друганов (Київ, Україна), Володимир Стецькович (Львів, Україна), Олексій Хорошко (Львів, Україна), Олег Татарінов (Київ, Україна)

FestRepublic 10 корпус - вул. Старознесенська, 24-26 - вхід з вул. Кордуби/

6 жовтня 

12:00 - Відкриття виставки художника Олександра Білозуба (Київ, Україна). Виставка триватиме до 21 жовтня 2018 р. 

Львівська галерея сценографії - вул. Городоцька, 36

13:00-15.00 - Лекція-зустріч на тему “Сценографія”. Учасники: Сергій Васильєв, Анна Липківська, Ірина Несміянова. Модератор: Майя Гарбузюк.

Львівська галерея сценографії - вул. Городоцька, 36

16:00 - Показ театральних костюмів Богдана Поліщука (Київ, Україна), під час показу звучатимуть уривки з поеми Г. Чубая «Відшукування причетного» та музичні варіації на тему сюїти «Впольована пристрасть» В. Сіренка, у виконанні: І. Липецький – флейта, Н. Величко – орган, Т. Вахновська – вокал. /Львівський будинок органної та камерної музики - вул. Степана Бандери, 8

19:00 - Вистава «Марко проклятий» Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса

FestRepublic 10 корпус - вул. Старознесенська, 24-26 - вхід з вул. Кордуби  

7 жовтня 

11:00 - Відкриття виставки Євгена Лисика за участі Анни Лисик, Оксани Зінченко та Акторів Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса (Олега Стефанова, Андрія Водичева, Миколи Берези, Марії Копитчак, Володимира Кучинського). Виставка триватиме до 14 жовтня 2018 р.

Храм св. Івана Хрестителя - пл. Старий Ринок, 1 

12:00-14:00 - Дитяча зона: майстер-клас Олександри Нагірної «Авангардний костюм» Школи мистецтв вільних та небайдужих.

Львівська галерея сценографії - вул. Городоцька, 36

12:30 - Відкриття виставки художників Тадея та Михайла Риндзаків (Львів, Україна)

Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького - пр. Свободи, 20

13.00-16.00 - Панельна дискусія "Сучасні Медичі. Для чого бізнесу вкладати в культуру?" за участі Гаральда Біндера, Марії Кравченко, Володимира Вороб’я, Юлії Хомчин

Центр міської історії Центрально-Східної Європи - вул. Богомольця, 6         

16:00 Показ театральних костюмів Дар’ї Зав’ялової (Львів, Україна) та Ольги Гнатюк (Львів, Україна) за участі проекту Марії Копитчак, Тіло Вахтера, Юрія Йосифовича (Україна-Німеччина)

FestRepubliс «Клітка» - вул.  Старознесенська, 24-26 вхід з вул. Кордуби 

18:00 Перформанс від Петри-Марії Вірз (Кельн, Німеччина)

FestRepubliс 10 корпус - вул. Старознесенська, 24-26 - вхід з вул. Кордуби  

19:00 Вистава Театру «Слово і голос» (Львів, Україна)

FestRepubliс 10 корпус, вул. Старознесенська, 24-26 - вхід з вул. Кордуби. Закриття фестивалю. 

Впродовж фестивалю виставки відкриті з 11:00 до 19.00

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!