Японці інвестуватимуть у культурну та туристичну сферу Львівщини

2044 0
Восени Львівщину відвідає із гастролями японський театр ляльок.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

Про ці та інші вектори співпраці говорили під час зустрічі у четвер, 20-го квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

Під час зустрічі її учасники акцентували зокрема, на важливості візиту делегації японської організації зовнішньої торгівлі JETRO у березні, яка ознайомилася з інвестиційним потенціалом та проектами Львівщини, інформують у прес-службі Львівської ОДА.

Читайте також: Львівські музеї виставлятимуться в імператорському палаці-музеї у Пекіні 

"Будемо раді також бачити японські мистецькі колективи на Львівщині. Готові переймати досвід сільськогосподарських кооперативів і організувати для ваших журналістів та туроператорів промотур нашим регіоном, – зазначив Олег Синютка.

"Співпраця між Японією та Львівщиною досягла високого рівня, – наголосив Шігекі Сумі.  Після зустрічі із місією JETRO ми ще більше уваги приділятимемо Львівщині як перспективному регіону для інвестицій і розширюватимемо співпрацю з вами, зокрема у культурній та туристичній сферах".

Опублікувала Марічка Мишок


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар