ЄС надасть ґрант на промоцію проекту відновлення колії Хирів – Перемишль

1419 0
За кошти ґранту планують встановити туристичне ознакування та розробити нові туристичні маршрути.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Проект популяризації залізничного сполучення із Хирова, що на Львівщині, до Перемишля отримав ґрант 53,8 тис від програми ЄС «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Про це повідомили на сторінці у Facebook громадської організації «Лінія 102», яка спільно з аналогічною польською організацією просуває ідею відновлення цього сполучення між прикордонними містами України та Польщі.

Читайте також: Дістати колію з кущів. Чи поїдуть електрички на Знесіння та Личаків

«Проект спрямований на популяризацію "Лінії 102", а точніше частини Першої угорсько-галицької залізниці як привабливого туристичного об'єкта», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv заступник голови правління ГО «Linia102.ua» Віктор Гальчинський.

За його словами, у межах ґранту запланували розробити туристичні маршрути пам'ятками довкола лінії у Перемиському повіті Польщі та Старосамбірському районі Львівщини, встановити туристичне ознакування об'єктів культурної спадщини залізниці, проводити конференції щодо розвитку туризму в районі лінії, розробити стратегію залізничного туризму в регіоні та організувати спільні поїздки лінією для української та польської молоді – перш за все студентів PWSW та Львівської філії Дніпровського університету залізничного транспорту. Детальніший план заходів мають оприлюднити згодом.

Читайте також: На кордоні з Польщею планують побудувати чотири пункти пропуску

Нагадаємо, про відновлення руху вантажів з Нижанковичів до Перемишля почали говорити ще в 2014 році. Сполучення Хирів – Загуж діяло до 2010 року, проте через стан шляхів його зупинили. Водночас Польща планує виділити 40 мільйонів злотих на реконструкцію польської частини залізничної гілки Нижанковичі – Перемишль. 

 Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар