ЄС знову не відкрив кордони українським туристам

3859 0
Подорожі до ЄС для українців із туристичною метою заборонені щонайменше до середини серпня.
Фото: Економічна правда

Фото: Економічна правда

Рада ЄС продовжила заборону на в’їзд українців із туристичною метою. Офіційний документ опублікували на сайті Ради Євросоюзу 30 липня.

Читайте також: ПЛР-проблема або Чи потрібний цей тест для виїзду за кордон

Подорожі до ЄС для українців із туристичною метою заборонені щонайменше до середини серпня. Порівняно з попереднім списком від 16 липня, з переліку забрали Алжир і не додали жодної нової країни.

Переглянути перелік країн, яким можуть відкрити європейські кордони планують за два тижні. Критеріями для цього є сприятлива епідситуація.

Для українців це рішення означає, що подорожувати з туристичною метою вони не можуть. Поїхати до ЄС можна з робочими візами, посвідками на проживання, навчання тощо.

Додамо, що один з критеріїв ЄС – кількість нових випадків Covid-19 за останні 14 днів на 100 тисяч жителів повинна бути нижче або близькою до середнього показника в ЄС. Середній показник в ЄС – 16 випадків на 100 тисяч.

Читайте також: Як українцям підготуватися до поїздок закордон в умовах епідемії. Роз’яснення МЗС

Відкриті для українців кордони можна переглянути на інтерактивній мапі МЗС, що періодично оновлюється.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!