Україна програла Австрії вирішальний матч групового етапу на Євро-2020

4010 0
Поразка з рахунком 0:1.

Збірна України 21 червня програла збірній Австрії останній матч групового етапу Євро-2020 з рахунком 0:1.

Матч Україна – Австрія стартував о 19:00 год. Україні для виходу в 1/8 фіналу з другого місця групи С потрібно було не програти, але українська збірна у першому таймі пропустила гол і на 21-й хвилині збірна Австрії повела в рахунку. Збірна Австрії впереваж контролювала гру.

У Збірної України ще залишилися шанси на вихід з групи з третього місця.

Нагадаємо, що сьогодні о 19:00 год у Бухаресті відбувся матч України з Австрією. Це був вирішальний матч групового етапу Євро-2020. Перед цим Україна поступилася Нідерландам у футбольному матчі 13 червня з рахунком 3:2, але здолала Північну Македонію.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!