Політична реклама

Де партія братиме кошти на виборчі застави. «Голос» встановлює європейські стандарти політики

1091 0
Це новий, сучасний підхід збору коштів. Потрапити на цю подію можна, якщо купити квиток.

Фінансування кампанії «Голосу» на місцевих виборах у Львові та Львівській області відбуватиметься прозоро, за усіма європейськими стандартами. Насамперед це стосується збору коштів для передвиборчої кампанії кандидата на голову Львівської ОТГ Ярослава Рущишина та команди партії. Про це заявила пресслужба «Голосу». 

17 вересня відбудеться «Вечірня ватра на підтримку Ярослава Рущишина», на якій планують зібрати передвиборчу заставу для кандидата на голову ОТГ від партії «Голос». Мета – зібрати 124 тис. грн. Це новий, сучасний підхід збору коштів. Потрапити на цю подію можна, якщо купити квиток. Отримані гроші скерують на фінансування виборчої кампанії. 

Наступного дня, 18 вересня відбудеться презентація кандидатів у депутати від партії «Голос», програм розвитку Львова та області.

«З партіями, які фінансується олігархами та корупціонерами, змагатися важко, але можна і треба, – заявив лідер «Голосу» на Львівщині Ярослав Рущишин. – Ми заручаємося підтримкою людей і мешканців Львова. Адже «Голос» – це європейські, прозорі стандарти політики. І «Голос» – це гарантований поступ вперед»

За його словами, виборці Львова та області за підсумком конференції побачать у списках «Голосу» фахових, амбітних людей, об’єднаних професійною програмою та непомічених у «старих» політичних силах. Переважна більшість кандидатів до «Голосу» не були в жодних партіях. «Наш головний капітал – фаховість команди. Закликаю порівняти наших кандидатів з представниками інших партій, бо факти гучніші за будь-які слова. Ми маємо досвід, силу, енергію, знання, відвагу, аби зробити Львів сучасним, європейським, багатим містом гідних громадян. Ми готові брати за себе відповідальність та реалізовувати те, на що роками чекали мешканці нашого регіону», – додав політик.

За 11 місяців у парламенті найменша фракція «Голосу» зробила більше, ніж будь-яка інша фракція поза монобільшістю. Депутати «Голосу» були конструктивні – із 234 ухвалених законопроєктів вони підтримали понад половину. Але й принципові – за неприйнятні для «Голосу» законопроєкти – голосували «проти» і цей показник найвищий серед опозиційних фракцій. «Голос» працював також якісно – якщо аналізувати перше півріччя роботи в Раді, то кожна третя поправка була врахована.

Ярослав Рущишин кандидує на посаду голови Львівської ОТГ від партії «Голос». Народний депутат, громадський діяч, меценат. У минулому Ярослав успішний підприємець, який створив тисячі робочих місць у Львові.

Більше про Ярослава та його команду тут.

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!