Юних львів’янок запрошують на Зимовий табір Girl Space у Карпатах

2095 0
Феміністична майстерня запрошує на три дні поїхати в Карпати на безкоштовний Зимовий табір Girl Space.
фото: Facebook

фото: Facebook

«Табір триватиме з 2-го по 4-те грудня в «дружній оселі Хати-Майстерні (с. Бабин, Івано-Франківської обл.), де спробуємо розібратись в собі та навчитись шукати своє покликання», – зазначають ініціатори заходу.

Для кого цей табір

«Ми знаємо, що й дорослим часто важко знайти своє місце в цьому світі. Ми мріємо працювати на ідеальній роботі, мати цікаві захоплення та заробляти достатньо грошей, щоб спокійно жити. Але часом зрозуміти, до чого саме в тебе лежить душа, здається неможливим. Якщо ти дівчина віком 12-16 років і хочеш краще зрозуміти свої бажання та прагнення в житті, то без вагань подавай до нас заявку! Ми чекаємо на заявки дівчат зі Львова, бо прагнемо й після табору зустрічатись в нашому клубі GIRL SPACE. Але обіцяємо обов’язково розглянути всі заявки», – зазначають організатори.

Програма

Тема зимового табору: «Як знайти себе та своє покликання».

«Ми поговоримо про способи формування здорової самооцінки та про приклади для наслідування, які пропонує дівчатам сучасне українське суспільство. Також спробуємо навчитись виявляти свої потреби та потреби інших, попрацюємо над розумінням себе, сильних та слабких сторін своєї особистості. Сподіваймося, з нашою допомогою ви зможете зрозуміти, якою людиною ви дійсно хочете стати, щоб бути щасливими», – йдеться в описі програми табору.

Ініціатори додають: «Програма побудована за методами неформальної освіти, тому годинами сидіти й слухати лекції ми не будемо. Замість того матимемо інтерактивні розмови, дискусії, перегляди відео, вправи та цікаві завдання. У вільний час можна побавитись із кицями, що живуть в Хаті-Майстерні, погуляти по природі, та й взагалі, відпочити».

Як взяти участь

«Ми беремо на себе поточні витрати учасниць: дорогу від Львова до місця проведення й назад, проживання та харчування. Проект реалізований за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, тому участь безкоштовна. Цього разу ми ввели попередній відбір учасниць. Для участі треба заповнити заявку: https://goo.gl/forms/BMD4LuILsEq3m10i2», – додають організатори

Останній день подачі заявок: 10 листопада.
Результати відбору повідомлять до 14 листопада.
Детальніша інформація за посиланням.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!