Із квітня багатодітним сім’ям в Україні доплачуватимуть. Як отримати гроші

6759 2
Додаткові кошти виплачуватимуть на третю і кожну наступну дитину до досягнення 6-річного віку.
Фото: Wonderful Time Productions

Фото: Wonderful Time Productions

Із 1 квітня кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, матиме змогу оформити додаткову допомогу на дитину. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини. В Україні є 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років», – ідеться в повідомленні.

На виплати їм допомоги до кінця року виділять 2,4 млрд грн.

Читайте також: Як оформити допомогу при народженні дитини онлайн. Інструкція

Щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові потрібно звернутися у найближче відділення соціального захисту населення. Потрібно подати такі документи:

  • заяву на отримання грошей,
  • оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї,
  • свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою на соціальні виплати банк – за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Читайте також: У МОЗ хочуть скасувати виплати за пацієнтів, які не підписали декларацію з лікарем

«Збільшення народжуваності – один з головних пріоритетів Уряду. Наша ціль – щоб українців ставало більше. Це не питання одного року, але якщо ми системно ухвалюємо правильні рішення, то в середній і довгостроковій перспективі побачимо результати», – прокоментував голова уряду Володимир Гройсман.

Відділи соцзахисту Львова розташовані за адресами: Галицький – вул. Ліста, 5 (032 261 4450), Залізничний – Виговського, 34 (032 295 82 08), Личаківський – Левицького, 67 (032 254 62 87), Сихівський – проспект Червоної калини, 66 (032 254 64 80), Франківський – Генерала Чупринки, 85 (032 237 33 36), Шевченківський – Липинського, 11 (032 252 28 40).

Нагадаємо, з 1 січня в Україні запровадили соціальну послугу «Муніципальна няня». Сім’ї з дітьми до трьох років можуть отримати компенсацію в розмірі прожиткового мінімуму на оплату послуг няні, якщо вона працевлаштована офіційно.

...

Читайте також:
7 Серпня, 2019 16:08
Марина А що коли старші діти вже немають посвідчення бо вже дорослі і є ще дитина до шести років то їм що допомоги не треба чи це вже не діти?
2 Квітня, 2019 16:39
Валентина Тільки ось документи і заяви ніхто не приймає. Записують тільки в якісь списки і кажуть, що в них немає ні бланків заяв нічого для прийняття документів і оформлення допомоги
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!