Політична реклама

З 1 серпня Wizzair вводить плату за ручний багаж

983 0
Лоу-кост авіакомпанія WizzAir вводить окрему плату за стандартний ручний багаж розміром 55х40Х20 см. Нововведення почне діяти уже з 1 серпня.

У компанії прогнозують, що завдяки новим правилам, пасажири будуть брати з собою у салон невеликі багажі. Це зменшить кількість затримок рейсів та покращить якість обслуговування пасажирів під час посадки на борт літака, - повідомляє delo.ua.

Коштує така послуга 10 євро. Пасажири зможуть з собою взяти в салон один предмет, не більшого розміру ніж 42x32x25 см і вагою не більше 10 кг. Це приблизні параметри сумки для ноутбука, фотоапарата, жіночої сумки чи портфеля.

На даний момент Wizz Air дозволяє перевозити в салоні один предмет, який не пребільшує задані розміри – 55х40Х20 см і не є важчим за 10 кг.

Водночас у компанії повідомляють, що рейси українського підрозділу компанії Wizz Air Україна є винятками у цій ситуації. Згідно правил з авіаперезення, що діють з осені 2012 року, українські авіакомпанії повинні дозволяти пасажирам здавати в багаж безкоштовно як мінімум один предмет.

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар