Політична реклама

З магазинів Львова зникають російські товари

823 0
Роздрібні мережі готові відмовитись від продажу товарів російського походження, якщо попит на них впаде.

Відповідну заяву розмістила на своєму сайті торгово-промислова група Fozzy Group, якій належить одна з найбільших в Україні мереж супермаркетів «Сільпо», повідомляє сайт Назакупи.

«Відверто російських торгових марок у нас одиниці, та є товари знаних міжнародних компаній, що представлені в Україні, але вироблені на території РФ, – йдеться уповідомленні компанії. – Це не є у звичному розумінні російські бренди, адже виробничі потужності таких мультинаціональних корпорацій розташовані по всьому світу. Якщо навіть і таку продукцію українці перестануть купувати – ми гарантуємо, що виведемо її з асортименту».

Компанія зазначає, що «постійно відстежує смаки споживачів та реагує на них». «Якщо сьогодні ви бачите товари російського виробника на полицях наших магазинів – це означає, що або в Україні немає їхнього аналогу, або вони користуються попитом серед українців», – зазначено у повідомленні Fozzy Group.

Схожу заяву днями зробила ще одна велика роздрібна мережа – Watsons. «Асортимент магазинів формується виключно із товарів, які користуються попитом у населення. Таким чином, якщо попит на товари російського виробництва знизиться, вони будуть виведені із асортименту мережі Watsons по всій мережі магазинів», – зазначено у повідомленні на сайті компанії.

Тим часом у мережі магазинів «Рукавичка» асортимент російських товарів вже скоротили вдвічі. 

Відмовлятися від російських товарів українців закликають вже понад місяць. Приводом для бойкоту стало вторгнення російських військ у Крим. Активісти ініціативи «Бойкот російських товарів» також агітують власників крамниць відмовитись від продажу товарів російського походження. 

За два тижні економічного бойкоту обсяги продажу російських товарів в Україні впали на 40%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!