З понеділка громадський транспорт Львова через ремонт доріг курсуватиме за зміненими маршрутами. Перелік

687 0
З наступного понеділка, 24 червня, у Львові розпочинають ремонтувати наступні ділянки доріг вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6, відповідно до співпраці міста та ЄБРР. На час ремонтних робіт буде внесено зміни у рух громадського транспорту.

Зокрема, як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, 24 червня на ремонт закривають вулицю Городоцьку. У зв’язку з закриттям вулиці Городоцької за зміненим маршрутом курсуватимуть трамваї №6 та №7.

Так, трамвай №6 їхатиме з вул.Миколайчука (Липинського) по вул.Вітовського на залізничний вокзал та у зворотному напрямку. Трамвай №7 курсуватиме з Погулянки до вул. Миколайчука (Липинського). Змін по схемах руху зазнають 17 автобусних маршрутів (№№6а, 7, 9, 12, 15, 17, 20, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 41, 49, 51).

1 липня на ремонт закривають вул. Коперника. У зв’язку з закриттям вул. Коперника, трамваї №2 та №10 їхатимуть по вул. Вітовського. Трамвай №1 не курсуватиме. Трамвай №9 курсуватиме з залізничного вокзалу по вул. Вітовського на пл. Соборну та у зворотному напрямку. Будуть змінені схеми руху 7 автобусних маршрутів (№№15, 21, 24, 42, 43, 45, 48).

8 липня на ремонт закривають вул. Хмельницького та Замарстинівську. У зв’язку з закриттям вул. Б.Хмельницького та вул. Замарстинівської не курсуватимуть трамваї №4 №5 та №6. Трамвай №7 їздитиме з Погулянки на вул. Кн.Ольги. Змін у схемах руху зазнають 2 автобусні маршрути (№9, 20).

Відтак, після закриття усіх чотирьох ділянок з 8 липня трамваї курсуватимуть так:

•             маршрут №1 не курсуватиме

•             маршрут №2 їхатиме з вул.Коновальця на вул.Пасічну через вул.Вітовського

•             маршрут №3 курсуватиме без змін

•             маршрут №4 не курсуватиме

•             маршрут №5 не курсуватиме

•             маршрут №6 не курсуватиме

•             маршрут №7 їхатиме з Погулянки на вул.Кн.Ольги

•             маршрут №9 курсуватиме з залізничного вокзалу по вул.Вітовського на пл.Соборну

•             маршрут №10 курсуватиме з залізничного вокзалу на вул.Пасічну по вул.Вітовського

•             маршрут №11 курсуватиме без змін.

Відтак, цього року буде відремонтовано такі ділянки доріг: вул. Городоцька на ділянці від церкви Анни до Магнусу; вул. Коперника на ділянці від вул.Чупринки до повороту трамвайної колії (музей «Русалка Дністрова»); вул.Б.Хмельницького на ділянці від пл.Осмомисла до вул.Мулярської; вул.Замарстинівська на ділянці від вул. Мулярської до вул.Гайдамацької. Ремонтні роботи на вказаних ділянках триватимуть до листопада цього року.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар