З травня комунальні послуги подорожчають на 40%

1894 1
З 1 травня 2015 року вартість житлово-комунальних послуг підвищиться ще на 40%.
Фото: ye.ua

Фото: ye.ua

Про це стало відомо вчора, 15 вересня, на нараді Мінсоцполітики, де вирішували, як урятувати від такого подорожчання незахищені верстви населення, повідомляє ТСН.

Підвищення вартості комунальних послуг, згідно з постановою Кабміну, буде здійснюватися поетапно. Після першого такого етапу, 1 липня цього року, на 40 % вже збільшилась вартість теплової енергії.

Читайте також: За стаціонарний телефон доведеться платити на 14% більше

Представники мінсоцполітики виправдовуються тим, що в деяких регіонах країни тарифи на житлово-комунальні послуги не переглядались з 2006 року.

Підняття тарифів на комунальні послуги, згідно з постановою Кабміну, планують переглянути на 40 % з 1 травня 2015 та двох наступних років у середньому на 20%.

Хто у Львові може отримати муніципальні субсидії, читайте тут.


Читайте також:
16 Вересня, 2014 12:20
Ірина Чому не планують переглянути зарплати, і збільшити їх на ті самі 40 %?. При зарплаті 1900 я плачу за однокімнатну 500 гривень, буде 700...Ви товариші можновладці зовсім глузд втратили? Може в АТО мозги промити, га?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!