Е-квитком львів'яни зможуть платити за паркування і велопрокат

3237 0
Електронний квиток буде єдиним для усього громадського транспорту Львова і передбачатиме деякі додаткові функції.
фото: auto.onliner.by

фото: auto.onliner.by

Минулого тижня Львів підписав угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту для запровадження електронного квитка. Як розповів Tvoemisto.tv менеджер проекту автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко, наступним етапом на шляху до отримання кредиту буде підписання кредитного договору гарантії між Львівською міською радою та ЄБРР. Для цього потрібно отримати дозвіл Міністерства фінансів.

«Підписання основної кредитної угоди дає нам можливість розпочати тендерні процедури і залучити консультантів для реалізації проекту. А це означає що у 2018 році у Львові з’являться тестові маршрути із е-квитком, адже за попередніми підрахунками від початку тендерних процедур до втілення проекту потрібно 1,5 року», –  каже Сергій Журбенко.

Читайте також: Е-квиток у Львові: на що підуть гроші, які місто позичає в ЄБРР

Також менеджер проекту автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор» зазначив, що третій етап реалізації проекту передбачає розширення дії е-квитка (транспортної картки), що втілюватиметься у можливості оплати паркування та велопрокату. Однак основна дія е-квитка розповсюджуватиметься, насамперед, на громадський транспорт: автобуси, маршрутки, тролейбуси і трамваї.

Додамо, у планах Міністерства інфраструктури є намір поширити дію е-квитка і на приміський залізничний транспорт.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар