За три години львів’яни подали всі 50 заявок на співфінансування реставрації вікон

1257 0
Відтак, «Археологічно-архітектурна служба» завершила прийом заявок на 2019 рік.
Фото: lvivpost.net

Фото: lvivpost.net

Сьогодні, 1 лютого, розпочався прийом заявок на співфінансування реставрації вікон в історичній частині Львова. Станом на 12:10 прийом закрили, адже досягнули ліміту – 50 заявок. Про це повідомляє ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

Надійшло 4 заявки на заміну метало-пластикових вікон на нові дерев'яні та 46 заявок на ремонтно-реставраційні роботи по вікнах.

Читайте також: Що не так із фасадами львівських будинків

Частки співфінансування на реставрацію дерев’яних вікон становитимуть 60% – місто, 40% – власник, а при заміні пластикових вікон на дерев'яний скло-пакет – 50% на 50%. Водночас власник повинен буде обов’язково сплатити штраф.

Нагадаємо, до 29 березня триває прийом заявок на реставрацію історичних вхідних брам та дверей. Тут 70% вартості робіт оплачує місто, а 30% – мешканці.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!