Політична реклама

За маршрутом тролейбуса №12 у Львові тимчасово їздять автобуси

1082 0
Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, з 1 січня за маршрутом тролейбуса №12 у Львові курсують автобуси. Після початку ремонту вулиці Городоцької рух тролейбуса було припинено. З Нового року тролейбус замінили автобусами, тому до нової транспортної мережі маршрут №12 не відноситься.

«Автобусний маршрут №12 тр. повністю відтворює тролейбусний маршрут №12. Автобусний маршрут ми ввели тимчасово, допоки не буде відновлено рух тролейбуса. Він курсує за такою ж схемою, як і тролейбус», - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку Микола Жук.

«Відповідно до тимчасового договору, укладеного з ТзОВ «Успіх-БМ», забезпечувати автобусний маршрут №12 тр. мають 15 машин. Вже сьогодні за цим маршрутом курсує 12 машин, інтервал руху становить 6 хв», - додав заступник начальника начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Проектом реконструкції вул. Городоцької передбачено заміну контактної мережі тролейбуса №12.

Нагадаємо, з першого січня 2012 року у Львові впроваджено нову транспортну схему. Схему руху корегуватимуть. Зокрема у понеділок, 16 січня відбудеться нарада управління транспорту і зв`язку Львівської міської ради із перевізниками щодо внесення змін у нову схему.

Нагадаємо, триває акція медіа-порталу "Твоє місто" "Покращимо нову транспортну мережу Львова разом". Усі Ваші побажання, як відкорегувати нову транспортну мережу Львова, що будуть надіслані на адресу info@tvoemisto.tv або опубліковані у коментарях на сайті до 16.00 13 січня, "Твоє місто" надішле в управління транспорту і зв`язку ЛМР та оприлюднить на порталі.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар