За минулу добу у Львові трапилось 40 ДТП

744 0
Загалом на дорогах області 13 грудня сталось 75 аварій, в яких травмувались 11 людей.
Фото: poltava 365,com

Фото: poltava 365,com

За минулу добу, 13 грудня, на дорогах Львова сталось 40 ДТП. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

Ще 35 аварій трапились на дорогах області. Як наслідок, 11 людей потрапили до лікарень з різними травмами. Поліція склала 70 адмінпротоколів на учасників ДТП за порушення правил дорожнього руху. Винних можуть позбавити прав на кермумвання на термін до одного року або оштрафувати на 340 грн.

Додамо, що у Львові та області погіршились погодні умови – на дорогах ожеледиця. Водіїв та пішоходів просять бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху, передусім – дозволеної швидкості машин.

Читайте також: Я прийшов — авта нема. Як у Львові забрати машину зі штрафмайданчика

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яку розпочав наприкінці минулого року медіа-хаб «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа прийняли рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».

ТЕГИ: ДТП, поліція

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар