За перший тиждень року на Львівщині трапилось 25 аварій

736 0
У Львові сталося шість аварій.
Фото: narodna-pravda.ua

Фото: narodna-pravda.ua

За перший новорічний тиждень на автошляхах Львова та області сталося 25 аварій, у яких загинули та постраждали люди. Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції Львівщини.

Читайте також: Я прийшов — авта нема. Як у Львові забрати машину зі штрафмайданчика

Зокрема у Львові сталося шість ДТП, у одній із яких загинув пішоходів. Ще четверо пішоходів та один водій отримали ушкодження.

У області сталося 19 аварій, у яких загинули одна дитина та п’ятеро дорослих. Травми різного ступеня отримали понад сорок людей.

Читайте також: В Україні дозволили фіксувати порушення ПДР відеореєстраторами

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яку розпочав наприкінці минулого року медіа-хаб «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа прийняли рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».

 

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар