Політична реклама

За рівнем доступності інформаційних технологій Україна поступається навіть Лівану та Бразилії

674 0
Проникнення швидкісного інтернету в Україні знаходиться на дуже низькому рівні, вважають в Міжнародному союзі електрозв'язку (МСЕ).

Мобільні оператори упевнені, що головна причина цього у відсутності ринку 3G-зв'язку в країні, про це пише ТСН, посилаючись на "Коммерсант-Украина".

Згідно з даними звіту МСЕ "Вимірювання інформаційного суспуільства", в 2011 році послугами швидкісної мережі в країні користувалися лише 4,4% і 7% населення відповідно. Це найнижчий показник серед країн СНД.

Крім того, зростання проникнення послуг на ринок практично не спостерігається, зазначають в організації. Ці фактори стали основною причиною того, що в загальному рейтингу країн за рівнем розвитку IT Україна опустилася з 65-го на 67-е місце, пропустивши вперед Ліван і Бразилію.

У звіті також зазначається, що за рівнем доступності інформаційних технологій Україна опустилася з 69-го на 71-е місце. За рік число абонентів фіксованої телефонії скоротилася (з 28,5 до 28,1 користувача на 100 людей населення), а середня пропускна здатність міжнародних інтернет-каналів знизилася (з 11Кбіт/с до 9,6 Кбіт/сек на одного користувача).

З іншого боку, за минулий рік зросла кількість домогосподарств, які мають інтернет-доступ (з 22,2% до 26,2%) і домашній комп'ютер (з 25,2% до 30,7%). Однак останній показник навряд чи продовжить зростання в 2012 році, вважає заступник директора дослідницької компанії GfK Ukraine Гліб Вишлінський. За даними дослідницької компанії iKS-Consulting, у першому півріччі темпи зростання числа абонентів швидкісного фіксованого інтернет-доступу сповільнилися до 8,9% порівняно з 17% роком раніше.

Нагадаємо, що незабаром в Інтернет заходитимуть за допомогою світла.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар