За тиждень у Львові трапилась 201 аварія

689 0
Більше 30-ти ДТП сталося через нетверезих водіїв.
Фото: narodna-pravda.ua

Фото: narodna-pravda.ua

За минулий тиждень, з 14 по 21 грудня у Львові трапилось 201 аварія. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

Ще 38 аварій сталося на дорогах області. В результаті львівських ДТП є дев’ять потерпілих. Також в поліції зафіксували 31 випадок водіння в нетверезому стані.   

Додамо, що у Львові та області погіршились погодні умови – на дорогах ожеледиця. Водіїв та пішоходів просять бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху, передусім – дозволеної швидкості машин.

Читайте також: Українські водії зможуть оплачувати штрафи онлайн

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яку розпочав наприкінці минулого року медіа-хаб «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа прийняли рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар