За вчора на Львівщині трапилася 41 ДТП

2015 0
Троє осіб травмувалися, загиблих немає.
ілюстративне фото: sumy.dsp.gov.ua

ілюстративне фото: sumy.dsp.gov.ua

За вчора у Львівській області трапилася 41 ДТП. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП Львівщини.

20 ДТП трапилося безпосередньо у Львові, а 21 – на території області. Внаслідок ДТП травмувалися троє осіб.

Поліція склала 38 протоколів про порушення правил дорожнього руху, пошкодження транспортних засобів, вантажу, автодоріг, вулиць, залізничних переїздів і дорожніх споруд. Порушників очікують покарання у вигляді штрафів, або позбавлення прав до одного року.

Читайте також: Я прийшов — авта нема. Як у Львові забрати машину зі штрафмайданчика

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яку розпочав наприкінці минулого року медіа-хаб «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа прийняли рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!