За вихідні у Львові трапилось 55 аварій

762 0
Загалом у області сталося 80 ДТП.
Фото: narodna-pravda.ua

Фото: narodna-pravda.ua

За вихідні 1 та 2 грудня на Львівщині трапилось 80 аварій, 55 із яких — у Львові, повідомляють у відділі комунікацій Національної поліції Львівської області.

Читайте також: Я прийшов — авта нема. Як у Львові забрати машину зі штрафмайданчика

Зокрема, у суботу, 1 грудня, на дорогах області трапилось 47 аварії, із яких 34 – у Львові. У них постраждали четверо осіб.

У неділю, 2 грудня, на Львівщині сталося 33 ДТП, із них 21 – у Львові. Внаслідок аварій травмувалося семеро осіб.

Читайте також: В Україні дозволили фіксувати порушення ПДР відеореєстраторами

За фактами ДТП поліція склала адмінпротоколи за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає штраф в розмірі 340 грн або позбавлення права керування авто на строк від шести місяців до одного року. 

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яку розпочав наприкінці минулого року медіа-хаб «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа прийняли рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар