За виявлення корупціонера платитимуть 10% від його хабара. Відео

913 0
Для цього необхідно не бути учасником кримінального провадження чи співучасником злочину.
Фото: Дзеркало тижня

Фото: Дзеркало тижня

У Верховній Раді прийняли новий антикорупційний закон, за яким викривачі корупціонерів зможуть отримати винагороду. Про це у ефірі ток-шоу Tvoemisto.tv «Наші реформи» розповів антикорупційний експерт Олексій Роговик.

Читайте також: За хабарництво підлеглого тепер можуть звільнити його керівника. Відео

«Зараз у нас в парламенті, нарешті, прийняли закон про викривачів корупції, який передбачає, що 10% від того, що викриє людина, – їй як фінансова винагорода. Що це означає? Що не тільки антикорупційні активісти мають викривати корупцію, а, по-суті, антикорупційним активістом має бути кожен громадянин України», – каже Олексій Роговик.

За його словами, винагороджуватимуть тільки, якщо сума завданих збитків перевищуватиме 10 035 000 гривень. Окрім цього, потрібно не бути учасником кримінального провадження чи співучасником злочину.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!