Як просувається будівництво унікальної бібліотеки у Львові

4536 0
Зараз на території студмістечка Українського католицького університету завершуються підготовчі роботи в будівництві інформаційно-ресурсного центру ім. Митрополита Андрея Шептицького (Бібліотека). А вже невдовзі відбудеться урочисте закладання пам’ятної капсули в стіну майбутньої Бібліотеки та посвячення будівництва.
Фото: ucu.edu.ua

Фото: ucu.edu.ua

Урочистості з цієї нагоди заплановані на 14 вересня у день відкриття літургійного та навчального року в УКУ.

Читайте також: У Львові з’явиться унікальна відкрита бібліотека

Бібліотека знаходитиметься на території студмістечка УКУ (вул. Стрийська, 29 – вул. Козельницька, 2), поруч з Стрийським парком.

Інформаційно-ресурсний центр ім. Митрополита Андрея Шептицького поєднає одразу декілька функцій: буде гуманітарною бібліотекою світового рівня і сучасним навчальним центром. Перший поверх бібліотеки буде відданий під простір громадського креативу. Новий Інформаційно-ресурсний центр буде інноваційним передовим проектом, який забезпечить нові можливості для навчання, спільної роботи та дослідження для студентів, викладачів та гостей УКУ. Головними рисами нової бібліотеки стануть гнучкість і відкритість, що відіграють велику роль у проектуванні будівлі.

Читайте також: У Львові розбудовують студмістечко УКУ. Буде відкрита бібліотека та готель

Поруч з бібліотекою зараз триває будівництво храму Софії – Премудрості Божої.

За даними сайту УКУ

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!