Заклади харчування в Україні стануть інклюзивними

934 0
Згідно проекту нових ДБН, в закладах змінять вхід, туалети і створять спеціальні посадкові місця.
Фото: rozvytok-hromady.com

Фото: rozvytok-hromady.com

Заклади харчування в Україні стануть доступними для кожного. Відповідні нові ДБН почнують діяти навесні наступного року, про що на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Читайте також: 15 львівських будинків обладнають підйомниками для людей на візках

Сьогодні не всі заклади харчування є інклюзивними, тому наступного року ситуація кардинально зміниться. Згідно нових Державних будівельних норм, заклади харчування зобов’яжуть створити посадкові місця, зручні для користування людям з інвалідністю; спроектувати універсальні туалетні кабіни і зробити інклюзивними вхід та інші елемнти приміщення, якими користуються відвідувачі.

Читайте також: Нові ДБН: в готелях передбачатимуть 10% місць для людей з інвалідністю

Нагадаємо, згідно нового проекту ДБН, офіси повинні проектувати з місцями для людей зінвалідністю, Відповідні норми затвердили 4 грудня.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!