Політична реклама

Замість Криму залізниця возитиме львів'ян у Херсон та Генічеськ

1063 0
На час літніх відпусток у зв'язку з ситуацією, що склалася на сьогодні в Криму, "Укрзалізниця" переорієнтувала маршрути потягів до інших курортних міст. Зокрема, зі Львова призначено потяги № 246/245 Львів – Генічеськ (Херсонська область) та № 256/255 Львів – Херсон.
Фото: photoclub.com.ua

Фото: photoclub.com.ua

Про це розповів начальник головного пасажирського управління "Укрзалізниці" Ігор Бреус, пише видання Дело.

"На сьогодні потяги, що курсують до так званих місць відпочинку, заповнені на 50-60%, у разі збільшення пасажиропотоку у нас є можливість призначити додаткові поїзди для організації виїзду пасажирів до місць відпочинку", – додав Бреус.

Всього, за словами Бреуса, починаючи з 1 по 16 червня 2014 з мегаполісів України (Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк) залізничним транспортом в Одесу, Херсон і Миколаїв було перевезено 61,3 тисячі пасажирів, в Бердянськ, Генічеськ, Мелітополь і Новоолексіївку – понад 14,6 тисяч пасажирів. В АР Крим було відправлено 51,2 тисячі пасажирів, що в 2,7 рази менше, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом на сьогодні відправка пасажирів за 14 днів червня у напрямку Криму скоротилася на 70%.