Замовити індивідуальні автономери тепер можна онлайн. Інструкція, вартість

2184 0
Також електронний сервіс від МВС дозволяє одразу оплатити цю послугу.
фото: lvivpost.net

фото: lvivpost.net

Сервісні центри МВС запустили послугу замовлення та оплати виготовлення індивідуальних номерних знаків на транспортні засоби онлайн. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Забрати готовий номерний знак водій зможе в зручному для нього відділенні «Нової пошти».

«Переведення послуги в онлайн-площину дозволить державі спростувати міфи, пов’язані з отриманням ІНЗ, зробить послугу більш популярною та знищить будь-які корупційні ризики», – ідеться в повідомленні.

Скористатись новою послугою можна в електронному кабінеті водія на сайті СЦ МВС або на сайті уряду в розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

Читайте також: Без черг та в зручний час. 7 електронних сервісів, які полегшать львів'янам життя

У розділі «Замовлення ІНЗ» потрібно підібрати індивідуальний номерний знак, перевіривши його унікальність та зовнішній вигляд. Якщо введений номер іще ніким не зайнятий, система автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ. На цьому етапі користувач може обрати один серед двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нова пошта» або можливість самостійно забрати виготовлені номери у Головному сервісному центрі МВС у Києві (безкоштовно).

Далі автоматично формується заява на отримання ІНЗ, що її користувач має підписати за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Завершенням процесу отримання послуги є оплата ІНЗ. Ціна номерних знаків залежить від кількості символів у них.

Інфографіка: СЦ МВС

Вартість послуги доставки «Нова пошта» фіксована – 500 грн.

Індивідуальний номерний знак (ІНЗ) – номерний знак, що може бути виготовлений на індивідуальне замовлення власника транспортного засобу. За одним ТЗ може бути закріплений лише один ІНЗ; його можливо замовити лише як додаток до, але не замість державного номерного знаку, що видається власнику під час реєстрації ТЗ. Після отримання ІНЗ власник зобов‘язаний в 10-денний термін перереєструвати ТЗ в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Під час перереєстрації ТЗ в свідоцтво про реєстрацію вноситься примітка стосовно наявності ІНЗ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!