Зануссі зніматиме у Львові кіно

1310 0
Знаменитий польський режисер зніматиме з першого вересня драму з часів початку ХХ століття
Фото: culture.pl

Фото: culture.pl

Як інформує Держкіно, фільм має назву «Ефір» та розповідає історію про військового лікаря, який проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни на теренах Галичини та Поділля.

Головні ролі у фільмі виконують відомі європейські актори Яцек Понедзялек  з Польщі, Ласло Жолт (Zsolt László) з Угорщини та молодий український актор Остап Вакулюк. 
Для зйомок у стрічці також запрошені українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов, Остап та Дмитро Ступки.

Читайте також: У Львові знімають фільм про батярів. Фоторепортаж, відео

В Україні планують провести складнопостановочні зйомки з використанням спецефектів, піротехнічних ефектів, тварин, каскадерів і великої кількості акторів масових сцен.

Нагадаємо, «Ефір» став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку в 16,65 млн грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 61 млн грн.

Фільм створюється також за підтримки Польського Інституту та Міністерства культури Польщі, Угорського й Литовського кіноінститутів.

Кшиштоф Зануссі – один із найбільш відомих кінорежисерів у Польщі.  Лауреат Каннського та Венеційського кінофестивалів за фільми «Константа» і «Рік спокійного сонця».


Читайте також: