Завтра – сонячне затемнення. Як уникнути поганого самопочуття?

4802 0
Ключове слово цього затемнення – перезавантаження. Люди чомусь вважають затемнення унікальним явищем, але щороку відбувається два сонячних і два місячних затемнення. У березні на землян чекає традиційний «коридор затемнень», який розпочнеться із повного сонячного затемнення 9 березня і закінчиться місячним затемнення 23 березня.
фото: tophdimgs.com

фото: tophdimgs.com

 Перше повне сонячне затемнення у 2016 році триватиме близько 5 годин і 15 хвилин. Розпочнеться воно о 01:19:18 за Києвом. Побачити його можна буде лише у Південній Азії та Тихому океані – але не завжди те, чого ми не бачимо, не має на нас впливу.

Древні люди не розуміли природи затемнень, боялися, вважали їх лиховісними і придумували міфи про дракона, який поїдає сонце чи місяць тощо. Часи змінилися, а ми й досі відчуваємо якусь тривогу через це астрономічне явище. І ця тривога має не лише генетичні підстави. Затемнення справді впливає на наші емоції та настрій. Але аж ніяк не провокує катастрофи чи катаклізми.

Сонячне затемнення зазвичай відбувається у період нового місяця, вплив якого не людей теж не варто виключати, бо це так звані Дні Гекати, важкий для емоційної сфери період. До того ж затемнення – це протистояння світил, які вступають в опозицію. Є ще фактор, який теж не треба скидати із рахунків – Маха-Шивараті або «велика ніч Шиви», – свято на честь індуїстського бога Шиви. У 2016 році це свято припадає на ніч проти 8 березня перед молодиком. Вважається, що у цю ніч Шива виконав свій божественний танець творення – охорони – знищення, роблячи Великий вибух і формуючи новий Всесвіт.

Вже за кілька днів до затемнення земляни відчувають його вплив: якщо ви відчуваєте раптовий панічний страх, апатію, безпідставно переживаєте, у вас раптово з'являється надмір енергії, вас «ковбасить», а в голові «таргани» влаштовують цілі демонстрації – це воно. Затемнення впливає і на представниць прекрасної статі, і на мужніх чоловіків. У цей період легко наговорити другій половинці, друзям чи колегам по роботі купу зайвих слів, а потім довго про це шкодувати. Але водночас затемнення - це час, коли можна змінити своє життя на краще. Традиційно затемнення справляє вплив за три дні до і ще три дні після закінчення.

Отож, що потрібно зробити, щоб пережити сонячне затемнення у Рибах і не «наламати дров»:

1. Затемнення закладає своєрідну енергетичну програму. Зазвичай така «закладка» і формування планів на майбутнє відбувається кожного місяця у період молодика, тому у ці дні сміливо можемо плюсувати вплив затемнення і нового місяця. Тож сміливо мрійте, придумуйте шалені плани, а також щиро бажайте, щоб ваші бажання здійснилися. Це може бути навіть покроковий план, який можна записати у блокнот. Цей ритуал можна провести за кілька годин до початку затемнення.

2. Щоб не зробити кроків, про які ви довго буде згадувати і наслідки яких ви буде довго «розхльобувати», уникайте скупчення людей. Сховайтесь у «нору» і перечекайте. Намагайтесь не спілкуватися із неприємними вам людьми і не виказуйте гордощів.

3. Під час затемнення, поки всі спостерігатимуть за ним наживо або в Інтернеті, спаліть папірець із найменуваннями того, чого ви хочете позбутися у своєму житті. Це традиційний прийом у магії. Роблячи це, ви допоможете своїм ідеям та мріям втілитися у життя.

4. Не перетворюйтеся під час затемнення на буркотливу бабцю, бо чудовий особливий час промайне для вас марно. Навіть якщо немає сил змінювати своє життя у сфері духовності і не хочеться мріяти, в ці дні слід окреслити для себе хоча би мінімальні цілі у житті.

5. 8 березня, напередодні затемнення, можна почистити оселю, запаливши свічки, попаритися в бані із духмяними травами, сіллю і содою задля фізичного і духовного очищення. Також можна здійснити власну аскезу - уникати балачок ні про що, марної трати часу і суєти. Також можна відмовитися від тяжкої їжі, поприбирати вдома (замаскуйте цей ритуал під підготовку до Міжнародного жіночого дня) і віддати борги. Усі ці дії знадобляться для концентрації енергії для відправлення ваших бажань у космос.

Джерело: tsn.ua.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!