Як збільшити кількість львів'ян, які займаються спортом. У Львові проведуть дискусію. Де подивитись

923 0
Дискусійна платформа Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» завтра, 22 травня, організовує дискусію на тему «Як збільшити кількість львів'ян, які займаються спортом?» за участі активних вчителів фізкультури, громадських активістів, спортивних організацій, бізнесменів та представників профільних управлінь ЛМР та ЛОДА.

Які інтереси та ідеї мають представники спортивних ініціатив? Чим їм би могло допомогти місто чи приватні бізнеси? Як бізнес, дотичний до спорту, готовий співпрацювати з містом із метою його популяризації? Які потреби мають спортивні асоціації? Що потрібно вчителям фізкультури для мотивації проводити класні і цікаві уроки для учнів? Який досвід мають інші міста/країни? Що вони роблять для популяризації спорту і з кого нам варто брати конкретні приклади? Як створити масовий попит на заняття спортом? Відповіді на ці та інші питання шукатимуть під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

22 травня, 15:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть: представники управління молоді і спорту ЛМР та ЛОДА, активні вчителі фізкультури, представники спортивних організацій, бізнесмени, громадські активісти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 15:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

 

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар