У Львові говоритимуть про реформи в Україні та вплив громадянського суспільства. Де подивитись

776 0
Сьогодні у Львові відбудеться презентація звіту Chatham House "Боротьба за Україну" (‘The struggle for Ukraine’) та розмова з представниками громадянського суспільства "Реформи в Україні та вплив громадянського суспільства".
Фото: strataplus.com.au

Фото: strataplus.com.au

Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House восени 2017 року підготував комплексне дослідження "Боротьба за Україну" (‘The struggle for Ukraine’) щодо змін і перетворень в Україні, які відбулися з часів Революції Гідності. Найголовнішою та найбільш революційною зміною експерти називають нові стандарти відкритості, прозорості та громадянського контролю за органами влади.

22 березня 2018 року у Львові автори звіту "Боротьба за Україну" Джеймс Ніксі, Керівник Програми Росія і Євразія, Chatham House, Орися Луцевич, Менеджер Українського Форуму, Chatham House, Мартін Краг, Інститут Міжнародних Відносин, Швеція, будуть презентувати та обговорювати з представниками громадянського суспільства стан реформ, основні виклики та завдання громадянського суспільства на шляху до євроінтеграції України.  

Також буде  можливість приєднатись до онлайн-трансляції презентації  звіту за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/  та на Facebook-сторінці Твого міста.

Доповідь "Боротьба за Україну" присвячена підсумуванню основних викликів, успіхів та невдач у зовнішній і внутрішній політиці з часів Євромайдану: від безпекових, що пов'язані з російською агресією, до потреб глибинного реформування і модернізації української держави.

Партнери заходу: проект "Громадська синергія" за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”,  Інститут лідерства та управління УКУ.

Chatham House є топовим аналітичним центром не тільки Великої Британії, а й світу з майже столітньою історією. В 2015 році в рамках цього дослідницького центру був започаткований - Український Форум як унікальна платформа для досліджень та дебатів.

До уваги львівських організацій, є  можливість взяти участь безпосередньо в заході. Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15HHuIYCL6YNU-unxbUqXsrE_mXBmAZiwBvDBV4S_CrI/edit


Коли?

22 березня 2018 року, 18:30-20:30

Де?

кафе «Ратуша», площа Ринок, 1.


Читайте також: