Завтра у Львові очікують візит Президента України

2475 0
Завтра, 14 квітня, до Львова з робочим візитом може прибути Президент України Петро Порошенко.
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

14 квітня у Львові заплановане офіційне відкриття заводу з виготовлення комплектуючих для автомобілів японської компанії «Fujikura». На його відкриття запросили і Президента України Петра Порошенка.

Однак остаточної відповіді, чи прибуде завтра Гарант до Львова, поки немає. На офіційному сайті Президента жодної інформації про це не опубліковано. Однак слід зазначити, що останній раз інформація на цьому сайті оновлювалась ще 10 квітня.

Відтак, якщо Петро Порошенко прибуде до Львова, у місті слід очікувати ситуативне перекриття руху автомобілів.

Нагадаємо, що японська компанія «Fujikura» побудувала завод поблизу Львова, який вироблятиме електричне устаткування для автомобілів. За останні роки це є однією із найбільших інвестицій в області. Реалізація проекту дозволить залучити близько 20-ти млн євро та створити близько 3 тисяч робочих місць. На першому етапі там працевлаштували 550 людей.

Читайте також: Львів’ян запрошують на роботу у японську компанію «Фуджікура»

Довідка. Компанія «Фуджікура» була заснована в Японії 130 років тому і налічує більш ніж 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.

Опублікував Ігор Саджениця 


Читайте також: