Завтра у Львовві курсуватимуть експрес-маршрути. Схема

650 0
Завтра, 6 вересня, у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться міжнародний кваліфікаційний матч на Кубок світу ФІФА 2014 в Бразилії між національними збірними командами України та Сан-Марино.

Для забезпечення якісного перевезення вболівальників буде продовжено рух громадського транспорту, збільшено кількість одиниць транспорту на маршрутах на вул. Стрийську, інформує прес-служба Львівської міськради. Одночасно будуть введені  додаткові експрес-маршрути.

Відтак, для забезпечення комфортного доїзду вболівальників на матч, який відбудеться 6 вересня на новому стадіоні, буде посилено роботу громадського транспорту на маршрутах автобусів № 3А, 10, 25, 40, тролейбусів № 3, 25 та продовжено графік роботи до 01.00-01.30 год.

Також буде запроваджено експрес-маршрути від пл. Петрушевича до ТЦ «Кінг Крос» та вул. Сокільницької, які курсуватимуть від 18.00 год до початку матчу та від закінчення матчу до 01.30 год. Планується часткове обмеження руху приватного автотранспорту на вулицях, які провадять до стадіону.

Аби вчасно довести усіх вболівальників на стадіон, до матчу збільшиться на 4 одиниці кількість тролейбусів та на 5 одиниць кількість автобусів, додатково працюватиме 12 експрес-автобусів з пл. Петрушевича.

Після матчу, кількість експрес-автобусів буде збільшена до 20 одиниць. Відправлення експрес-автобусів буде відбуватися з вул.Стрийської (зупинка вул. Сокільницька).

Як розповів Ярослав Грисьо, голова Львівської обласної ФФУ, планується, що команда Сан-Марино розміститься в готелі «Леополіс». Збірна України планує прилетіти до Львова 5 вересня. Команда буде проживати в готелі «Дністер».

Схема руху громадського транспорту до матчу:

·               експрес-автобуси: пл. Петрушевича – вул. Сокільницька;

·               тролейбуси: пл. Петрушевича – Автовокзал;

·               рейсові автобуси: через пл. Петрушевича – ТЦ «Кінг Крос Леополіс».

 

Схема руху громадського транспорту після матчу:

·               експрес-автобуси: з вул.Стрийська зупинка вул. Сокільницька до пл. Петрушевича  з зупинками на  вул. Наукова, вул. В.Великого, Податкова;

·               тролейбуси: Автовокзал – пл. Петрушевича;

·               рейсові автобуси: ТЦ «Кінг Крос Леополіс» – через пл. Петрушевича. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар