Зеленський пообіцяв заплатити штраф за порушення карантину в Хмельницькому

909 0
Всю делегацію, крім президента, оштрафували на 17 тис. грн.
Фото: ОФіс Президента

Фото: ОФіс Президента

Президент Володимир Зеленський обіцяє, не залежно від рішення суду, заплатити штраф за порушення карантину в Хмельницькому. 

Читайте також: Володимира Зеленського оштрафували на 850 грн за показаний бюлетень

«Як громадянин України відчуваю свою відповідальність за порушення карантину в Хмельницькому. Добровільно сплачу на рахунок закладу харчування суму, яка співвідносна з сумою штрафу. Водночас у разі винесення судом рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності виконаю його, як це передбачено законом України», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський, разом із керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, його першим заступником Сергієм Трофімовим, головним санлікарем Віктором Ляшком, головою Хмельницької ОДА Дмитром Габінетом та міським головою Хмельницького Олександром Симчишиним без масок 3 червня відвідали кафе, в той час, як в Україні дозволено працювати ресторанам лише на літніх майданчиках.

Після того, як Офіс президента опублікував фото з відвідин кафе, українці почали критикувати президентську делегацію за порушення карантину. Віктор Ляшко ж не вважає це порушенням та назвав відвідини у кафе «інспекцією закладу», а власник кафе сам запросив президента та санлікаря перевірити, наскільки заклад готовий відкрити зал для відвідувачів.

Читайте також: Володимир Зеленський натякнув на другий термін

Пізніше всю делегацію, крім президента, оштрафували на 17 тис. грн. Натомість щодо Володимира Зеленського суддя Хмельницького міськрайонного суду призупинив провадження і звернувся до Верховного суду для розтлумачення, чи може бути голова держави притягнутий до адміністративної відповідальності, адже відповідно до Конституції президент є недоторканним. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!