Депутатки Львівської міськради просять забезпечити правопорядок на засіданнях

1376 0
Депутатки Львівської міської ради публічно звернулися до поліції, прокуратури, Служби безпеки та громадськості з проханням гарантувати їм безпеку на пленарних засіданнях та припиняти приниження присутніх.
фото: galinfo.com.ua

фото: galinfo.com.ua

«Усі є свідками того, у що перетворюється сесійна зала протягом останнього часу, і як виглядає робота депутатського корпусу. Замість простого конструктиву, ефективної роботи, можливості приймати рішення, сесійна зала стає місцем суперечок, фізичного тиску, погроз, пленарні засідання зриваються. Саме це є причиною того, що ми сьогодні звертаємось до правоохоронних органів з вимогою забезпечити нам гідні умови роботи», - зауважила Юлія Хомчин, депутатка «Об’єднання Самопоміч» у ЛМР, передає кореспондент Tvoemisto.tv.

У зверненні, яке підписали 12 жінок-депутаток, йдеться про відвертий психологічний тиск на позицію Львівської міськради, який здійснюють «молодики спортивної зовнішності», загрожуючи не тільки приниженнями посадовців, а й фізичним насиллям. На думку чиновниць, перешкоджати зриву пленарних засідань та унеможливлювати вхід на них особам, що загрожують здоровю депутатів та присутніх, мають поліція, Служба Безпеки, прокуратура.

«Ми реально хочемо, щоб пленарні засідання проводились конструктивно, і ми могли приймати якісні рішення в інтересах громади міста. Ми ніколи не будемо обмежувати доступ до пленарних засідань громаді. Це передбачено законами України, право на громадські зібрання, громадські слухання, участь в громадських радах. Ми багато працювали протягом останнього року для того, щоб зробити якомога більше інструментів громадського впливу і можливості громади відстоювати своє рішення», - зазначила Юлія Гвоздович, депутатка Української галицької партії у ЛМР, і додала, що кожен мешканець міста має право брати слово на засіданнях, повідомивши про це напередодні.

Додамо, місцеві мешканці та громадські активісти зірвали сесію міської ради 22-го грудня. Як зазначила під час дискусії «Оновлена стратегія поводження з відходами у Львові: виклики та перспективи» представниця протестувальників Наталія Кузьма, тоді мешканців мікрорайону Рясне  непокоїло, куди зливатимуть отриману від пресування рідину.

На позаплановій сесії ЛМР 19-го січня після прийняття ухвали в сесійну залу увірвались невідомі особи, почали штовханину. Як пізніше повідомили в ЛКП «Муніципальна дружина», в одного з чоловіків виявили ніж

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!