Жовчнокам’яна хвороба. Куди звертатись львів’янам?

4412 0
В Україні постійно зростає кількість недужих з діагнозом «жовчнокам’яна хвороба». Камені у жовчному міхурі та жовчних протоках найчастіше виявляють у жінок (особливо після 35 років). Tvoemisto.tv дізнавалось, як боротися з цією недугою.
vashezdorovie.com

vashezdorovie.com

Як це виявити?

За словами кандидата медичних наук, завідувача хірургічного відділення львівського медичного центру «Медікавер Інтерсоно груп» Антона Висоцького, жовчнокам'яна хвороба відноситься до одного з найбільш частих захворювань органів черевної порожнини та за поширенням поступається лише виразковій хворобі. У останні десятиліття у всіх країнах світу спостерігається зростання захворюваності жовчнокам'яною хворобою, частота якої подвоюється кожні 10 років. Люди часто не знають, що причиною утворення жовчних каменів є результат осадження деяких компонентів жовчі. Найчастіше такими компонентами є холестерин, жовчні пігменти, солі кальцію і білок.

Найнебезпечніше те, що на початковій стадії захворювання, як правило, протікає безсимптомно. Та ви можете помітити перші сигнали прислухавшись до свого організму: нетривалі коліки, біль у правому підребер’ї, які легко знімаються прийомом спазмолітиків, дієтою», - каже Антон Висоцький.

На утворення каменів впливає і вагітність. В жінок каміння зустрічається в 9 разів частіше, ніж в чоловіків.

Що робити?

«Якщо у жовчному міхурі утворилися камені, то єдиний вихід – вчасне оперативне втручання. Такої думки дотримуються хірурги країн Європи, США. Там пацієнти прислуховуються до думки лікаря, натомість у нас, на жаль, хворі ходять із каміннями по 10, 15, 25 років, а потім потрапляють до лікарні з різними ускладненнями, нерідко такими, що загрожують життю. Тоді й оперувати значно складніше, й процес одужання  триває довше. Адже коли в жовчному з’являються камені, то страждає не лише цей орган, а й усі, які розміщені в цій зоні: шлунок, дванадцятипала кишка, підшлункова залоза, магістральні протоки, печінка — вони анатомічно між собою пов’язані», - зазначає хірург.

За словами лікаря, камені в жовчному міхурі необхідно видаляти навіть тоді, коли вони абсолютно не турбують пацієнтів, коли їх виявили випадково під час обстеження,  бо камені можуть призвести до низки серйозних ускладнень: гострого холециститу, гангрени жовчного міхура, перфорації жовчного міхура, що супроводжується жовчним перитонітом, потрапляння каменів у жовчні протоки, механічної жовтяниці, а при поліпах навіть раку жовчного міхура. Частота виникнення раку жовчного міхура нині також значно зросла.

Застосування новітніх технологій.

Сьогодні в кожній європейській сучасній клініці є нормою лапароскопічні малоінвазивні методи видалення жовчного міхура.

Передусім такі методи – безпечні і лагідні для організму. На черевній порожнині роблять три невеличкі отвори, які швидко загоюються, їх не відчуваєш після операції, відтак хворий уже через 4-5 годин може вставати і самостійно ходити. Таких пацієнтів на третій-четвертий день відпускають додому. Найбільша перевага лапароскопічних втручань (так званого малоінвазивного методу) у тому, що вони спричиняють значно менше післяопераційних ускладнень.

Куди звертатись львівянам?

Малоінвазивний метод при лікуванні жовчнокам’яної хвороби широко застосовують у львівському центрі «Медікавер Інтерсоно груп» (вул. Антоновича, 102). Ця клініка відзначається найновішим обладнням, сучасною багатофункціональною операційною, досвідченими спеціалістами і, що не менш важливо, лояльними цінами.

У медичному центрі «Медікавер» функціонує SMART-операційна, оснащена системами малоінвазивної хірургії. Цілодобове моніторинг за станом здоров’я кожного пацієнта забезпечує безпечне його перебування і швидке видужання.

Спеціально спроектований окремий операційний блок дозволяє проводити усі види операцій за сучасними методами. Окрім того, медичний центр «Медікавер Інтерсоно груп» працює відповідно до міжнародних стандартів.

Душ, чисті до блиску і стерильні вбиральні, матеріали для одноразового використання, навіть медсестра запропонує вам шампунь і зубну щітку, якщо свою ви раптом забули. Все це в Європі є нормою. На жаль, часто в застарілих лікарнях про це можна тільки мріяти.

Детальніше дізнавайтесь на сайті медичного центру: medicover.com.ua

Центр «Медікавер» розташований за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (заїзд із вул. Героїв УПА, 75). Тел. 093 911 03 03.

На правах реклами.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар