Жителі Львова стануть живими книгами

729 0
У Стрийському парку працюватиме жива бібліотека. Ініціатори проекту намагаються ламати стереотипи у стосунку до соціальних груп, які зазнають упередженого ставлення з боку загалу.
фото: studway.com.ua

фото: studway.com.ua

23 липня, з 13.00 до 17.00 год. у Сенсотеці на вулиці Самчука, 22 працюватиме «Жива бібліотека». За задумом організаторів проекту, люди виступлять в ролі книг. Щоби стати читатем такої книги, достатньо буде прийти в «Сенсотеку» та вибрати ті книги, з якими хотіли б поспілкуватись.

Як зазначають організатори, мета «Живої бібліотеки» – не розважати читача, а ламати стереотипи. Саме тому книгами будуть люди з різних соціальних груп, які зазнають упередженого ставлення з боку суспільства. Спілкування відбуватиметься віч-на-віч упродовж 15 хвилин в парку, навпроти Сенсотеки.

Організаторами заходу є «Human Library Kharkiv», співорганізатором – ГО «Інститут українських студій». Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар