Зміни в законодавстві для безпеки на дорогах: у Львові проведуть дискусію

718 0
Дискусійна зустріч «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» покликана з’ясувати можливості та представити для широкої аудиторії основні напрямки нововведень та напрацювань, що розглядаються на рівні законодавчої, виконавчої влади і місцевим самоврядуванням.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Реформи в сфері безпеки дорожнього руху одні з найочікуваніших сьогодні в країні. Статистика аварійності попередніх років, висновки експертів та результати соціологічних досліджень свідчать, що українці і львів’яни зокрема вважають безпеку на дорогах одним з пріоритетів і готові підтримати зміни, спрямовані на покращення ситуації. В той же час мешканці відзначають надзвичайно малу інформативність в цьому напрямку. Дискусія «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» сприятиме кращому інформуванню та залученню в підтримку реформ громадськими організаціями міста.

Коли?

23 лютого, п'ятниця, 13:00 

Учасники: представники Міжнародного республіканського інституту (IRI), офісу реформ дорожнього сектору Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, народні депутати України, депутати та керівники управлінь ЛМР, Патрульної поліції Львівщини, соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Rotary Club Lviv International.

Онлайн трансляцію дивіться орієнтовно о 13:00 за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook сторінці Твого міста.

ТЕГИ: дорога

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар