Знакова подія. Український піаніст записався на відомому лейблі Deutsche Grammophon

293 0
Deutsche Grammophon – це відомий німецький лейбл звукозапису класичної музики.
Фото: Микола Вдовенко

Фото: Микола Вдовенко

Український піаніст, Народний артист України Олексій Ботвінов випустить запис на лейблі класичної музики Deutsche Grammophon. Платівка вийде 5 лютого.

«5 лютого – мій перший диск на легендарному лейблі Deutsche Grammophon. Це запис робіт Альфреда Шнітке для скрипки та фортепіано разом з моїм другом геніальним скрипалем Даніелем Хоупом, думаю запис виявився особливим. Ми хотіли показати зовсім різні грані спадщини великого композитора. Вірю, що для української культури – це знакова подія. На Deutsche Grammophon були записані у 20 столітті Ріхтер, Гігельс, Ойстрах», – повідомив музикант.


Deutsche Grammophon – це відомий німецький лейбл звукозапису класичної музики. Компанія була заснована у 1898 році.

Олексій Ботвінов – український піаніст, Народний артист України, Кавалер Ордену Зірки Італії, засновник Міжнародного музичного фестивалю Odessa Classics та Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської. Вважається одним з найкращих у світі виконавців музики Рахманінова.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!