ЗНО в Україні: початок реєстрації і два обов'язкові предмети

2127 0
Вже наступного тижня в Україні стартує реєстрація на здачу зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Під час реєстрації школярам доведеться обрати предмети, два з яких вони мають здати обов’язково.
Фото: erudyt.net, dt.ua, ckp.in.ua, 24daily.net

Фото: erudyt.net, dt.ua, ckp.in.ua, 24daily.net

Обов'язковими для складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році будуть з чотирьох два предмети - українська мова та історія України чи математика. Про це під час брифінгу заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає РБК-Україна.

«Випускник поточного року загальноосвітнього навчального закладу з-поміж тих предметів, які вибирають, обов'язково повинен вказати два предмети, які будуть мати статус державної підсумкової атестації. Значить, один предмет є обов'язковим для всіх - це є одна українська мова. Другий предмет – він має вибиратись поміж математикою або історією України», - сказав він.

За його словами, також є можливість складати ЗНО одночасно і з історії України, і математики.

«Але можливі такі комбінації. Якщо особа бажає вступати до вищого навчального закладу і їй одночасно потрібно для вступу і історія України і математика, в загальному переліку предметів для зовнішнього незалежного оцінювання вона повинна вказувати статус результату. Але біля одного із предметів в реєстраційній формі вона обов'язково повинна поставити відмітку про те, що цей предмет буде здаватися іще й як державна підсумкова атестація. Тобто там оцінка буде визначатися не лише в шкалі 100-200 балів, а й в шкалі 1-12», – сказав він.

Нагадаємо, реєстрація на здачу зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році почнеться 1 лютого.

Окрім того, випускники тепер проходять реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання у своїх навчальних закладах, - повідомляє Львівський портал.

«Випускники навчальних закладів усіх типів і форм власності реєструватимуться тільки через навчальні заходи. Для того, щоб отримати атестат, випускник має зайти в програму реєстрації, заповнити реєстраційну картку (в програмі є додаткова інформація, як цю картку правильно заповнити), роздрукувати та від руки заповнити заяву. Потім цю заяву треба віддати в школі людині, яка за це відповідає – класному керівнику, заучу чи директору. Окрім того, до заяви потрібно додати ксерокопію першої сторінки паспорта. Далі директор школи формує список випускників, яким потрібно результат ДПА для отримання атестату і повний комплект надіслати нам. Ми опрацьовуємо ці документи і надсилатимемо в школи для кожного учасника конверти з сертифікатом, інформаційним бюлетенем та інформаційну картку. Ці конверти мають роздатись дітям, щоб вони перевірили чи всі їх дані правильно вказані. Якщо ж виявлено помилку, дані документи треба повернути нам, щоб ми їх переробили», – розповіла Лариса Середяк.

Випускники попередніх років реєструються самостійно або у створених пунктах реєстрації.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар