З’явилась дитяча мобільна гра з голосом Кузьми. Де завантажити?

2067 0
Ще минулого року Кузьма та гурт «Скрябін», спільно з львівським розробником українських дитячих розвиваючих мобільних ігор Nravo Kids, розпочали роботу над музичною грою «ВСЯКА МУЗЯКА». Нині ж її завершили і кожен може завантажити гру безкоштовно.
фото: orbita.dn.ua, photo.qip, itunes.apple.com

фото: orbita.dn.ua, photo.qip, itunes.apple.com

У грі лунають відомі дитячі пісеньки «Лисичка-сестричка», «Два веселі гусі», «Ходить гарбуз по городу» у виконанні Андрія Кузьменка та Олі Лізгунової та у сучасному аранжуванні Кості Сухоносова. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ, де є чудові герої, також там є приховані елементи, які треба відшукати. Гра буде дуже цікава для діток від 2 до 5 років, інформує прес-служюа міськради.

«Від цього спільного проекту як ми, так і Андрій Кузьменко, отримали безліч задоволення. Таких проектів в Україні ще не було. Ми вважаємо, що ця гра буде не лише корисна діткам, а й цікава для справжніх поціновувачів творчості Кузьми, адже лише тут можна почути улюбленого артиста в абсолютно незвичному жанрі дитячих пісеньок», - каже Наталя Табачин, керівник проекту Nravo Kids.

З серпня 2015 року гра «Всяка музяка»доступна на всіх платформах: App Store:, Google Play:, Windows Phone:.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар