З’явився мобільний додаток для вивчення польської. Де завантажити?

5688 1
Українець Максим Дибарський зі Слобожанщини створив безкоштовний додаток для осіб, котрі вивчають польську мову та поляків, які вивчають українську. Мета цього додатку – допомогти у запам’ятовуванні іноземних слів. Він представляє собою набір карток, кожна картка містить слово або словосполучення україньською і польською мовами.
фото: play.google.com, online-altair.com

фото: play.google.com, online-altair.com

Ця аплікація підходить для українців, які вивчають польську мову, а також для поляків, які вивчають українську і хочуть збільшити словарний запас. База слів містить найпоширеніші слова і словосполучення з даного курсу. Також можна редагувати, видаляти і додавати картки під час проходження курсу і після нього, в залежності від прогресу у навчанні.

Метод вивчення слів базується на принципі «розподілених повторень» (spaced repetitions). Ідея полягає у тому, що користувач по черзі бере картки, читає слово, потім дивиться переклад і в залежності він того, згадав він переклад чи ні, картка переміщується у черзі. Аплікація реалізує цей принцип. Порядок, у якому з’являються картки, змінюється коли користувач відзначає чи згадав він переклад слова, інформують

Читайте також: 5 ресурсів, які допоможуть швидко та цікаво вивчити польську

Вгорі екрану можна вибрати осоновну мову – польську чи українську. Слова на картках, що будуть з’являтися,   написані основною мовою. Для того, щоб подивитися переклад слова, потрібно натиснути на картку. Разом з прекладом на картці будуть кнопки для позначення слова: «згадав» і «забув». Позначення слова не є обов’язковою дією, можна просто свайпнути по картці для того, щоб з’явилось наступне слово. Але позначення слів допомагає визначити порядок карток, тому бажано це робити.

На відміну від інших подібних аплікацій, ця не має нагадувань і реклами, що дозволяє користуватися  додатком тоді, коли є бажання.

Аплікація створена під систему Андроїд і її можна завантажити безкоштовно за цим посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=dmax.plua  Вона створена як доповнення до безкоштовного е-курсу польської мови для українців, який запустив польсько-український портал «Порт Європа»: www.porteuropa.eu/ua/polskamowa

 

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
14 Вересня, 2015 21:59
Мартин Те ситуація коли шкода що в тебе iPhone)))
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!