Твори живопису можна «зчитувати» через мобільний додаток. Де завантажити

1481 0
Новий додаток для мобільних телефонів дозволить дізнатися назву, автора і історію картини, просто наводячи на неї камеру.
фото: hitechgazette.com

фото: hitechgazette.com

«Додаток Smartify діє за принципом Shazam – тобто підказує користувачу назву твору, впізнаючи його на ходу. Smartify використовує систему розпізнавання зображень і технології доповненої реальності, щоби швидко навести людині інформацію про картину. Якщо навести камеру смартфона на витвір мистецтва, то поруч на екрані висвітиться текст про цю роботу. Зображення картин можна буде зберігати в галерею», – пише видання PLATFOR.MA

Читайте також: У львівських музеях інформацію про експонати можна буде зчитувати з QR-кодів 

В повну силу сервіс має запрацювати у травні, коли в його базі будуть картини з Лувру, Метрополітан-музею, художнього музею Рейксмюсеум в Амстердамі і лондонського Зібрання Уоллеса. «Це ваш персональний цифровий куратор. Наш мобільний додаток дозволяє сканувати твори мистецтва і отримати доступ до коментарів, залишених друзями, кураторами і самими художниками. Smartify перетворює музеї та галереї на місце для діалогу і обміну досвідом», – переконують розробники, що базуються в Амстердамі.

При цьому для використання додатку не обов’язково бути в музеї – розробники обіцяють, що Smartify буде розпізнавати і живопис, зображений на листівках, плакатах чи деінде.

Хоч сервіс ще не працює на повну силу, але вже доступний в Android і iTunes.

Опублікувала Марічка Мишок

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!