З’явився велосипед, який неможливо поцупити. Відео

4401 0
Троє молодих чилійців «винайшли велосипед» заново, створивши модель, захищену від крадіжок. Секрет велосипеда, який неможливо вкрасти, в тому, що рама трансформується в кріплення. Якщо крадії розріжуть метал, як це зазвичай роблять із замками, то велосипед залишиться без частини рами – а отже, не буде сенсу красти його.
фото: edition.cnn.com

фото: edition.cnn.com

Як повідомляє CNN, засновникам бренду YERKA – 22, 23 та 24 роки. Вони занепокоїлися тим, що щороку в світі крадуть 15 млн велосипедів. Після того, як ними був успішно розроблений прототип особливого велосипеду, вони покинули навчання в університеті та зайнялися власною справою. У їхній проект мав намір інвестувати $100 тис. державний фонд, але вони обрали краудфандінг, зібравши необхідну суму через сайт Indiegogo.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у Львові ловили крадія велосипеда. Фото

Вони уже продали 197 велосипедів – більшість до США та європейських країн, кілька велосипедів відправляться до Австралії, Нової Зеландії та Гонконгу, кілька знайшли покупців у Чилі, на батьківщині винахідників. Вони нарікають, що в їхній країні ще слабко розвинена велосипедна інфраструктура, але висловлюють надію на покращення ситуації у майбутньому.

Джерело: inspired.com.ua.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар