дискусійна платформа Кредити Львова: на що місто позичило кошти

Кредити Львова: на що місто позичило кошти

Під час зустрічі 14 грудня, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», говоритимемо про кредити, які вже взяло і планує далі брати місто, про детальні умови та використання кредитних коштів а також про те, звідки місто їх віддаватиме та впродовж якого часу. 

Коли?

14 грудня, 12:30

Основною аудиторією учасників дискусії будуть керівники департаменту економічної політики ЛМР,  керівник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, представники Львівводоканалу, Львівавтодору, Львівтеплоенерго, Львівспецкомунтранс, депутати ЛМР, економісти, юристи, експерти.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  14 грудня о 12:30 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці "Твого міста".

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

П’ять основних кредитів Львова: чому місто позичає, а не залучає інвестора

Інвесторів, які готові вкладати кошти в інфраструктурні проекти Львова, практично немає. Тому місто залучає кредитні кошти, домовляючись про довготермінові позики. Переваги такої співпраці – прозорість та участь іноземних фахівців. Серед недоліків – через зростання курсу віддаємо набагато більшу суму, аніж позичаємо.

Холодно/спекотно: як відрегулювати подачу тепла в помешканнях львів’ян

Дехто з львів’ян скаржиться, що взимку в їхніх помешканнях захолодно або ж навпаки – занадто спекотно. Під час дискусійної зустрічі «Кредити Львова: на що місто позичило кошти» Богдан Камінський, заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з економічних питань, назвав причину нерівномірної подачі тепла та порадив, як можна змінити ситуацію.

Львів виплачуватиме кредит за е-квиток до 2030-го року. Чи була альтернатива?

Нещодавно Львів підписав угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання кредиту в розмірі 10 млн євро для запровадження електронного квитка. Під час дискусійної зустрічі «Кредити Львова: на що місто позичило кошти»» обговорили, чому не вдалося залучити інвесторів для втілення цього проекту.

Завтра у Львові говоритимуть про кредити міста. Де подивитись онлайн

Під час зустрічі 14 грудня, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», говоритимуть про кредити, які вже взяло і планує далі брати місто, про детальні умови та використання кредитних коштів а також про те, звідки місто їх віддаватиме та впродовж якого часу.

Львів ще досі виплачує кредит за цілодобове водопостачання в місті

З міського бюджету Львова частина коштів іде на виплату позики, яку взяло ЛКП «Львівводоканал» у 2002-му році для налагодження цілодобового водопостачання та оновлення каналізаційної системи.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!