дискусійна платформа Перспективи розвитку бізнесу центрів надання дистанційних сервісних послуг

Перспективи розвитку бізнесу центрів надання дистанційних сервісних послуг

Як розповів один з її ініціаторів, начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис, цей напрямок включає в себе багато різних галузей, з яких у Львові на сьогодні розвинена тільки ІТ-аутсорсинг. У світі ж це процеси, пов’язані з аудитом, юриспруденцією, менеджментом, оперуванням нерухомістю, рекрутингом тощо.

«У світі росте затребуваність цих послуг. Тільки в Кракові в цій галузі працює приблизно 70 тисяч осіб, а вона створює до трьох робочих місць у суміжних галузях. У Польщі вже починає бракувати працівників на цьому ринку. Цією дискусією ми стартуємо більш активне залучення бізнесів у напрямку розвитку сервіс-центрів у Львові. І я ставлю перед собою завдання у найближчі 5-8 років створити у Львові до 100 тисяч нових робочих місць як у цій галузі, так і в дотичних до неї», – говорить він.

Учасники дискусії:

  • Роман Матис, керівник управління інвестиційної політики ЛОДА
  • Еліас Ван Херваарден, директор Центру надання послуг з питань стратегії розміщень у світі, Deloitte
  • Річард Поллард, керуючий партнер PwC в Україні
  • Любомир Зубрицький, Lufthansa Global Business Services
  • Тарас Кицмей, президент корпорації SoftServe
  • Том Барндхардт, президент BiznesPolska
  • Антон Подільчак, European Business Association 
     

Tvoemisto.tv виступає співорганізатором дискусії та буде її транслювати наживо на сайті та Facebook-сторінці. Початок трансляції орієнтовно о 12:00, 27 квітня.

100 тисяч нових робочих місць. Чи може Львів повторити успіх Кракова

Сьогодні конкуренція за людей йде між містами, а не країнами, і на це варто зважати Львову.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!