У маршрутках Львова пропонують запровадити квиткових контролерів

8004 1
Варто запровадити контролерів від міської влади, які перевірятимуть у маршрутках, чи водії видають квитки.
фото ілюстративне: bigkiev.com.uа

фото ілюстративне: bigkiev.com.uа

Таку ідею під час дискусії «Мобільність Львова. Як покращити громадський транспорт міста» висловив засновник «Варти-1» та депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Приватних перевізників потрібно суворіше контролювати й примусити вивести доходи з тіні, вважає він і не поділяє ентузіазму колег щодо запровадження електронного квитка.

«Про електронний квиток я чую вже два роки. Це мільйони, які знову беруться в кредит. Чому не можна просто продавати паперові квитки?», – запитує Зінкевич. На його думку, потрібні контролери від міської влади – наприклад, муніципальна дружина – які ходитимуть автобусами й перевірятимуть, чи водій видає квитки. «Перевізники не хочуть світити пасажиропотік і реальні доходи. Давайте перевіримо, скільки заробляє кожен маршрут!» – запропонував Ігор Зінкевич.

Детальніше читайте тут: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так важко змінити транспортну систему

Дискусія «Мобільність Львова. Як покращити громадський транспорт міста» організована дискусійною платформою «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».


Читайте також:
20 Червня, 2017 22:57
Андрій Набагато інформативніше і пізнавально - промоніторити незалежними контролерами всі маршрути у час "пік" і перший або останній рейс. Після 20ти років повернути звичку до звичайних квитків- майже нереально. Або впровадити на маршрутках "компостерну" систему...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!