Uber може прийти до Львова через два місяці

5329 0
Приблизно за два місяці у Львові може з’явитися Uber. Зараз компанія шукає водіїв.
фото: www.criativa.com.br

фото: www.criativa.com.br

Про це 24-го листопада під час дискусійної платформи «Твоє місто Львів» повідомив Роман Лапичак, партнер компанії Uber.

Як працює Uber

Будь-який водій може стати таксистом Uber. Для цього необхідно зареєструватись на сайті. «Такий перевізник є вигідним для Львова, адже з його появою зникне проблема відсутності вільних таксі у районі, оскільки замовлення дається таксисту, який знаходиться найближче до місця замовлення», – пояснив Роман Лапичак.

Читайте також: Вибачте, у вашому районі немає вільних машин. Вся правда про таксі у Львові

Натомість керівник із розвитку служби таксі Lviv Hotel Taxi Сергій Партика наголосив, що компанія Uber як у Києві, так і згодом у Львові, не отримає ліцензію від Укртрансінспекції, оскільки компанія має власні фірми-прокладки, так звані «партнери», які отримують ліцензію і незаконними способами перераховують кошти водіям, які, звісно, не сплачують жодних податків і ніхто не несе відповідальності за пасажира. На що Роман Лапичак заперечив, що перевізники компанії є легальними і мають в переліку документів довідку про несудимість, ліцензію на таксі, страхування.

Також представники інших фірм таксі висловили припущення, що у Львові не знайдеться достатньої кількості водіїв, і навели приклад Києва, де компанія доплачує водіям 180 грн за день. Роман Лапичак відповів, що таким чином компанія має гарантію, що водії справді виїдуть на рейс.

Нагадаємо, зараз у Львові частина водіїв працюють нелегально, сплачуючи лише 10% лише компаніям, що дають замовлення.

Читайте також: У Львові пропонують підняти ціну на таксі

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracу).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!