У нас 150 видів морозива. Як львівська компанія «Лімо» підкорює нові ринки

2264 0
«Кухня військової економіки» – проєкт, у якому запрошені гості (власники та керівники компаній) під час приготування наїдків розповідають, у чому секрет успіху їхнього підприємства та що їм довелося пережити через війну. Цього разу комерційна директорка і членкиня правління ПрАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо» Соломія Кукса спільно з ведучим Володимиром Глащенковим випікали вишневий штрудель та обговорили, як компанія відповіла на виклики під час повномасштабного вторгнення, чому вирішили виготовляти нові продукти, як вдалося вийти на світовий ринок та чому в компанії мають бути ті, що в ній працюють понад 50 років, і абсолютно нові люди.

Ваша компанія виробляє морозиво, віднедавна додалися нові продукти. Ми печемо штрудель із тіста, яке ви виготовляєте. Як його приготувати в домашніх умовах? 

Для рецепта штрудля маємо все від торгової марки «Лімо». Наша компанія є клієнтоорієнтованою: ми хочемо, щоб наші клієнти проводили максимум часу зі своїми дітьми, тому й створили ось це прекрасне тісто. Також маємо для цього штрудля вишні, начинку, яку також реалізуємо під нашою торговою маркою. І, звичайно, морозиво, яке покладемо збоку.

Коли ви почали виробляти це тісто? 

У 2011 році, але до 2022-го його виготовляли наші партнери. Потім ми прийняли виклик і відкрили повноцінний цех на території нашого заводу, покращили рецептуру, яку розробляли протягом року. Перепробували багато варіантів. Тепер пишаємося своєю рецептурою і використовуємо це тісто самі, у себе вдома.

Що ще вам вдалося зробити під час війни, попри виклики, які постали? 

Війна, напевно, як і кожна криза, мотивує бізнес не зупинятися. Тому ми відкрили цех, у якому виготовляємо тісто для круасанів. Їх продають майже готовими – треба тільки спекти. Також інвестуємо в наш основний напрямок бізнесу – морозиво. Вкладаємо кошти у фабрику, в навчання працівників, закуповуємо нове обладнання.

Під час війни зазвичай скорочують обсяг інвестицій. Люди не розуміють, що буде далі, як розгортатимуться події, а ви інвестуєте в нові потужності, обладнання. Що ви порадити б іншим бізнесам? Що дозволяє вам під час війни виходити в нові проєкти, інвестувати, збільшувати потужності виробництва? 

Ми базуємося на власному досвіді, традиціях, запроваджуємо інновації, стежимо за ринком і реагуємо на виклики. 

Але ж повномасштабне вторгнення спричиняє сильний тиск на бізнес. У 2022 році було незрозуміло, як працюватимуть соцмережі, банківська система, як розгортатимуться події на лінії фронту… Як можливо в цей час інвестувати, збільшувати виробничі потужності? Як ваша команда ухвалює вольові рішення і не перестає розвиватися?

Це якості кожного українця, кожного бізнесу – стійкість і гнучкість. А ідея полягає в тому, щоб не опускати рук. У таких обставинах виживає найсильніший. Наш бізнес сезонний, а сезон буває різним. Весь наш фінансовий рік може залежати від місяця-півтора. І ми в цей період мусимо включитися, пришвидшитися, а не зупинятися. Напевно, наш досвід стресового менеджменту допоміг нам на початку війни. Ми розуміли, що зупинятися не можна, тому й не робили цього жодного дня, не зупиняли наших інвестицій, а навпаки, почали швидше реалізовувати власні проєкти. 

Отже, печемо штрудель. У нас є готове тісто, воно пролежало годину після того, як ми витягнули його з холодильника. Що робитимемо з ним далі?

Будемо розкачувати й скручувати, виклавши на нього вишні.

У нас насправді дуже прості інгредієнти. Готове тісто, розморожені вишні та сухарі. Я ніколи не чув, що потрібно додавати сухарі, а ви радите.

Так. Це звичайні сухарі. Ми посипаємо ними тісто, щоб абсорбувалася волога. Тоді штрудель не буде надто «мокрим», а хрустким. 

Повернімося до справ компанії. Наскільки великим був зовнішній тиск у 2022 і 2023 роках на вас? Які рішення ви ухвалювали в перший рік повномасштабного вторгнення? Як адаптуєтеся до теперішніх умов ? 

Трагічні події нас пришвидшили. Ми навіть пришвидшили реалізацію деяких своїх планів. Запустили виробництво тіста в 2022 році. Також не перестаємо інвестуємо у фабрику морозива, розширюємо її, збільшуємо обсяги виробництва. Попри війну, активно зростаємо щороку, що дає нам можливість збільшувати потужності, бо бачимо потребу в цьому.

Тобто тиск, спричинений війною, робить вас сильнішими, а не ламає?

Війна все змінює. Українські компанії, бізнеси мають змінюватися, ставати емпатичнішими до людей, тому в Україні, напевно, настільки поширене волонтерство. Ми також стали емпатичнішими, робимо все, що можемо. 

Я пам'ятаю ваш проєкт: гривня з кожного морозива на Збройні сили України. Наскільки добре вам тоді вдалося акумулювати кошти? Як вважаєте, цей проєкт був на часі? 

Так, це був один із проєктів. Проте філософія нашої компанії така, що ми не воліємо говорити про це публічно, робимо своє. 

Проєкт, про який ви згадали, був реалізований у перший рік великої війни. З кожної проданої порції морозива ми скеровували кошти на ЗСУ. 

Гаразд. Додаємо сухарі. В моїй сім'ї трошки по-іншому роблять, але я точно випробую ваш рецепт. А вишні також можна знайти в тому самому холодильнику, що й тісто?

Так, у нашому пакеті. Всі наші продукти логічно поєднані в каталозі, оскільки зберігаються в холодильних установках. Морозиво, тісто, овочі, ягоди, фрукти, масло – ми щороку збільшуємо цей пакет. 

Із таких продуктів штрудель робити дуже просто. 

Так, це все максимально спрощене. Світ змінюється, змінюються потреби. У людей залишається щораз менше часу на домашні справи, а з цими продуктами можна зробити все буквально за п'ять хвилин. Щоб штрудель краще випікався, зробимо надрізи і змастимо його жовтком. 

У всіх своїх співрозмовників я зазвичай запитую про «інгредієнти» компанії. Що у вас із командою, чи вдалось її зберегти, чи відбулася трансформація?

У нашій команді є люди, які працюють понад 50 років. Також приходять нові досвідчені фахівці. Ми беремо людей переважно з великих компаній, які можуть привнести щось нове: досвід, інновації, тенденції. 

Це синергія. Вважаю, що наша компанія не була б такою живою, якби не було тих, що працюють у ній 50 років, і тих, що приносять інновації.  

А що змінила війна? Що відбулося такого, що вам довелося переналаштовуватися? Ви запустили виробництво нових продуктів, купили нове обладнання, це ринок так на вас вплинув? А що всередині? Зовнішній тиск, війна змушують усіх згуртуватися навколо однієї мети. Підприємство має працювати, країна має вистояти, споживач має отримувати продукт. І це змінює поведінкові речі, змушує людей консолідуватися. Наскільки ви відчули оцю згуртованість, яка вже третій рік поспіль у вас в пріоритеті?

Нам завжди були важливі люди – люди, які в нас працюють, і люди, для яких ми виготовляємо свій продукт. Війна – це великий виклик і велика трагедія. Вона змінила суспільство і нашу компанію зокрема. Ми почали ще більше думати про наших людей. 

Війна триває, і ми не знаємо, коли вона закінчиться. Але мусимо жити далі, працювати. Як український бізнес маємо дбати про державу і про людей. Це наш обов'язок. 

Ми зосереджені на тому, щоб дарувати людям прекрасний продукт, яким вони зможуть насолодитися.

У 2022 році фокус уваги споживача був зосереджений на тому, щоби було що їсти, щоб були продукти. В 2023 році люди почали більше перейматися тим, щоб було смачно. Що споживач воліє отримати тепер, коли мовиться про емоційну стійкість?

Ми вже не один рік наголошуємо на тому, що наш продукт для найсмачніших моментів у житті людини. Головним продуктом у нашому бізнесі є морозиво. Коли людина ним ласує, то отримує певну дозу ендорфінів, що допомагає забути про важкі думки.

Ми раді, що наш продукт може давати задоволення, тому розвиваємо інші напрямки бізнесу, можемо тепер пропонувати своїм клієнтам, наприклад, спекти штрудель чи круасани в домашніх умовах. 

Круасани також появилися під час війни? 

Так, цього року.

Як вашій команді вдалося переналаштуватися, щоби почати виробництво нового продукту, це ж не рішення одного дня? Яким є ваш «рецепт» запуску виробництва нових продуктів під час війни? 

Головне не зупинятися. Це допомогло нам у перші дні війни: ми не зупинилися, а навпаки, пришвидшилися. І під час кожного запуску виробництва нового продукту дотримуємося цього правила.

Ми збільшуємо обсяги продажів як в Україні, так і за кордоном. Через війну в наших європейських партнерів змінилося ставлення до України: вони побачили, що ми готові виготовляти смачний, якісний і безпечний продукт за досить помірну ціну, що ми можемо легко конкурувати на європейських ринках. 

До речі, ставимо наш штрудель випікатися при 180 градусах пів години. 

Чи відрізняються регіони за сприйняттями смаків? Це, напевно, добре відчутно на попиті, виборі того чи іншого виду морозива?

Так, звісно. Ми маємо понад 150 смаків морозива. Хтось віддає перевагу морозиву у вафельному стаканчику, хтось полюбляє ескімо, хтось – ріжок, хтось те, що в пластиковому стаканчику. 

Я нещодавно сам куштував ваші новинки. Мене здивувало те, що під час війни ви намагаєтеся виготовляти морозиво без цукру, з новими смаками. Навіщо?

Нашій компанії важливі традиції, ми базуємося на них. Крім того, наша компанія є інноваційною. Вважаємо, що маємо йти в ногу з часом, не зупинятися, тому випускаємо морозиво без додавання цукру. У нас було протеїнове морозиво, тепер є безлактозне. Воно доволі популярне в Україні й за кордоном. Щороку намагаємося впроваджувати якісь новинки.

Тобто намагаєтеся змінювати український ринок, беручи до уваги світові тенденції?

На мою думку, український ринок більш інноваційний. Європейський досить консервативний щодо тих самих смаків. Там переважають смаки шоколаду, ванілі, горіхів, карамелі. І коли ми показуємо клієнтам із Європи свій каталог, свій продукт, вони дивуються.

А український споживач потребує екзотичних смаків, як-от манго, маракуя. Наприклад, цього року ми запустили виробництво морозива зі смаком японського лимона юзу. В Україні популярні ягідні смаки. Ми виготовляємо морозиво з абсолютно відмінними смаками, додаючи різні види карамелі, тофу, ром, диню, гарбуз і не тільки.

Текст: Юлія Кметик

Відео: Твоє місто

Партнерська публікація 

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав. 

____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!