11,5 га за 126 млн грн. Скільки земельних ділянок продали у Львівській громаді за півроку

528 0
Йдеться про земельні ділянки в межах Львівської територіальної громади, які продали за шість місяців 2024 року.

За шість місяців 2024 року Львівська міськрада продала 17 земельних ділянок. Про це у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомили в управлінні земельних ресурсів ЛМР.

Йдеться про 11,5 га (115 тис. 73 м²), які продали за шість місяців 2024 року. З них місту вдалось отримати понад 126 млн 376 тис. грн.

Відтак, п’ять з них на земельних торгах у формі електронного аукціону продали на:

 1. вул. Нагірна, біля будинку №70; 866 м²; цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель; 1 млн 450 тис. грн; покупець – ФОП Святослав Настасяк 

ФОП Настасяк Святослав Васильович зареєстрований у Львові та займається комп’ютерним програмуванням. 

 1. вул. Патона, 37; 1199 м²; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; 6 млн 1 тис. грн; покупець – ТзОВ «Центр проект»;

ТзОВ «Центр проект» зареєстрували у Львові у 2007 році. Засновником компанії є Михайло Веселовський та приватне підприємство «Девелопер ТМ». Товариство займається наданням в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. 

 1. вул. Суботівська-вул. Івани Блажкевич; 3670 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 5 млн 650 тис. грн; покупець – ФОП Марта Заблоцька. 

ФОП Заблоцька Марта Вікторівна зареєстрована у Львові та займається наданням в оренду й експлуатаціює власного чи орендованого нерухомого майна, а також оптовою торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

 1. вул. Данила Апостола, промзона «Сигнівка» (ділянка 1); 20532 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 19 млн 548 тис. грн; покупець – ТзОВ «Металворкшоп»;

ТзОВ «Металворкшоп» зареєстрували у Львові у 2013 році. Керівником та засновником компанії є Максим Андрущин. Товариство займається виробництвом інших готових металевих та пластмасових виробів.

 1. вул. Ковельська; 3134 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 4 млн 40 тис. грн; покупець – ФОП Степан Валько.

ФОП Валько Степан Володимирович зареєстрований у Львові. Підприємець займається вантажним автомобільним транспортом та наданням в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. 

Також продали сім земельних ділянок під приватизованими об’єктами нерухомого майна:

 1. вул. Авіаційна, 5; 3793 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 4 млн 688 тис. грн; покупець – ТзОВ «Ефе бетон»;

ТзОВ «Ефе бетон» зареєстрували у Львові у 2014 році. Компанія входить до групи «Онур», а серед її засновників числиться Онур Четінджевіз. Основним видом діяльності ТзОВ є виробництво бетонних розчинів, готових для використання, а також виготовлення виробів із бетону для будівництва та будівництво інших споруд. 

 1. вул. Ясна 3 (Брюховичі); 1231м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель та споруд поштового зв’язку; 3 млн 685 тис. грн; покупець – ТзОВ «Діамант аурум».

ТзОВ «Діамант аурум» зареєстрували у Львові у 2007 році. Його керівник та засновник – депутат Львівської міськради Сергій Івах. Компанія займається вантажним автомобільним транспортом та наданням інших інформаційних послуг. 

 1. вул. Т. Шевченка 327-і, 327-й; 34948 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 37 млн 968 тис. грн; покупець – ТзОВ «Вдалолії»;

ТзОВ «Вдалолії» зареєстрували у Вінниці у 2016 році. Засновниками є Сергій Білозарецький та Роман Халандирьов, товариство є частиною групи «Триде». Основний вид діяльності – оптова торгівля парфумними та косметичними товарами. 

 1. вул. Пластова, 11-а; 5437 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 6 млн 455 тис. грн; покупець – ТзОВ «Своб»;

ТзОВ «Своб» зареєстрували у Вінниці у 2021 році. Засновниками компанії є Владислав Ровінський та ТзОВ «Беркана 7». Як і попередня, вона також має відношення до групи «Триде». Товариство займається наданням в оренду й експлуатацією власного чи орендованого нерухомого майна. 

 1. вул. Хімічна, 4; 298 м²; цільове призначення – для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку; 1 млн 384 тис. грн; покупець – ТзОВ «Лев»; 

ТзОВ «Лев» зареєстрували у Львові у 1994 році 3асновником компанії є колишній заступник керівника Головного управління МВС у Львівській області Олег Рудницький, а її вид основний вид діяльності – діяльність приватних охоронних служб. 

 1. вул. Луганська, 1-б; 355 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 640 тис. грн; покупець – ТзОВ «Дукат ЛВ»;

ТзОВ «Дукат ЛВ» зареєстрували у Львові у 1995 році. Керівниками та засновниками є Олена та Володимир Чмелики. Компанія займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. 

 1. вул. Авіаційна, 7; 1334 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств; 1 млн 763 тис. грн; покупець – ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл»;

ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» заснували у Львові у 2004 році. Компанія входить до групи «Онур», а її бенефіціарами є громадяни Турції Ісхан Четінджевіз та Онур Четінджевіз. Основним видом діяльності є будівництво доріг і автострад. 

 1. вул. Жовківська, 61-Б; 15000 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 8 млн 959 тис. грн; покупець – ТзОВ «Анетгаз»;

ТзОВ «Анетгаз» зареєстрували у Львові у 2020 році. Власниками компанії є Анна Ємельянова, Олександр Мілашенко та Дмитро Колчанов. Її основний вид діяльності – оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом та подібними продуктами. 

 1. вул. Жовківська, 55; 5000 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 3 млн 543 тис. грн; покупець – ТзОВ «Тнд груп»;

ТзОВ «Тнд груп» зареєстрована у Львові у 2020 році. Засновником компанії є Роман Соловій. Її основний вид діяльності – механічне оброблення металевих виробів. 

 1. вул. Жовківська, 53; 2500 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; 1 млн 939 тис. грн; покупець – ТзОВ «Тнд груп»;

 2. вул. Загірна, 51; 42 м²; цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; 91 тис. 644 грн; покупець – громадянка Олександра Цимбаліста

 3. вул. Авіаційна, 7; 15734 м²; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств; 18 млн 566 тис. грн. покупець –  ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл».

Нагадаємо, що на сесії Львівської міськради 5 липня депутати погодили продаж п’яти земельних ділянок під будівництво офісів, торгового центру та автосалону.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!